Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen lehetőségek vannak...

Milyen lehetőségek vannak saját készítésű hangfalt csinálni és mennyire éri meg?

Figyelt kérdés

Láttam valamikor egy olyat, hogy vett egy hangfal sugárzót (angolul coil volt a neve) úgy nézett ki mint egy háromszög a csúcsán egy dudorral, vett fát és összebarkácsolta, elszigetelte, bedrótozta és azt használta zenére. Úgy kétszáz dollárért már vett egy kb száz wattos coilt, de lehet hogy az a mélysugárzó coilja volt, már nem tudom.


Ha jól emlékszem a mélysugárzó alacsony volt és kb ugyanolyan széles de kb mint egy számítógép ház, vízszintesen hosszú volt. Azért, hogy mélyebben szóljon talán?


2019. aug. 17. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Az az 5-10 év mire használható hangfalat építesz több mint elég arra hogy egy csúcs hangfalat megvegyel a fizetésedbol.
2019. aug. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

WTF ?


Hangfal sugárzó = Hangszóró

Coil = Tekercs

Háromszög ? Mi ? A tekercs háromszög alakú ?

Na az érdekes lenne...

Nem éri meg sajátot készíteni sem,mert én is ahogy süketülök meg,úgy építek egyre nagyobb és erősebb hangszórókkal szerelt hangfalakat,és mélyládákat...

Hangfalt = Hangfalat

Szendvicst = Szendvicset

2019. aug. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első, ez pár nap alatt készült el, nem évek alatt.


Második, azért találtál ennyi hibát mert angol oldalról vettem az ötletet és közben fordítottam magyarra, pár hibával.


Ezt viccnek szántad, hogy ahogy süketülsz? Vagy mi, mert nem értem.


A tekercs, vagy amit én láttam, az kb tölcsér alakú volt és azt illesztette bele az összebarkácsolt fába.

2019. aug. 19. 20:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát vagy süketülök megfelé,vagy egyre jobban tetszik amikor zeng a ház,meg minden érzés,és azért van igényem nagyobb hangerőre..
2019. aug. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!