Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen lehetőségek vannak,...

Milyen lehetőségek vannak, hogy ne legyek egy cég/állam rabszolgája, amiből még akar otthonról is lehet élni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem bírom a kötöttségeket, besokallok és ideges leszek tőle nagyon-nagyon rövid távon.

2017. aug. 8. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

- építs saját brandet, reklámozd

- gyárts valamit 100 Forintért, amiből eladsz 100ezer db-ot, 500 Ft-ért

- adj bérbe dolgokat

- találj ki olyan rendszert ami exponenciálisan növekedő hasznot hoz (mlm, bérbe adás, jogdíjak)


ilyesmik...

2017. aug. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok hogy irtózom a rabszolgaságtól. Mikor falun laktam, a szüleimnek volt egy háztáji gazdaságuk, amiben el is voltam önellátóként például amikor évet halasztottam a fősulin. Életem legboldogabb éve volt. Persze a szüleimnek hobbija is volt a gazdaság, ezért bármikor magára hagyhattam a "farmot".

Városon lakva meg szintén dolgoztam otthon a sajátomban, például magam fejlesztettem ki elektronikai terméket és gyártottam (bár nem is a gyártás volt a célom vele). Szóval a nehézségek nem jelentettek akadályt mert a szabadságvágyam annyira erős volt.

Röviden úgy is lehetne fogalmazni hogy nem a munkától fél az ember hanem a szolgaságtól.

Egyik rokonom egy kisalföldi erdő széli tanyán él már a szocializmus óta. Önellátó teljesen, de adni is szokott el valamit mindig. Tőlem is frászt kapnak az emberek a nyugodtságom miatt, de ő ebben rajtam is túltesz. Mivel ő mégiscsak egy tanyán önmaga ura, én meg városon. Mivel városon még a vizet is úgy veszem, míg ő a fúrt kútjából nyeri, tehát ennyivel is kevesebb pénztermelési kényszere van.

---

Ez a fiatal pár meg egyik nyugat-ausztráliai aranymezőn keres aranyrögöt fémkeresővel:

Gold Prospecting Leonora - Western Australia

http://www.youtube.com/watch?v=IXSUlVFockk

Három hét alatt 63 gramm aranyrög lett az eredményük, ami kb. félmillió Ft körül lehet. Viszont szabadok, nem meglepő hogy ilyen boldogan és elégedetten koccintanak:

[link]

2017. aug. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jó ötletek.

És igen, nem is a munka, hanem hogy másnak csinálom, kötött időben, hogy kikészítsenek. Már az egyetemnek sem látom értelmét, de most már csak elvégzem, hátha jó lesz valamire..

2017. aug. 8. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!