Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért van az, hogy a régi...

Miért van az, hogy a régi 80-as,90-es években gyártott rádiósmagnók sokkal szelektívebbek, mint a mai méregdrága hifik?

Figyelt kérdés
Értem itt ugye a rádióvételt.
2019. aug. 26. 00:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Kínában úgy gondolják, hogy ez így jó.
2019. aug. 26. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a 'méregdrága' hifivel ma sincs gond.

[link]

[link]


A tréfát félretéve, az otthoni rádióhallgatás visszaszorult, az internet vált az elsődleges forrássá. Nem fontos rá fejleszteni, a vevők többsége be sem kapcsolja soha. (Én sem kapcsoltam még soha rádióra a cuccom, pedig tizenpár éve megvan.) Az autókban és útközben hallgatva maradt népszerű az FM rádiózás.

2019. aug. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én 15 évvel ezelőtt vásároltam egy Thomson hifit, de már annak is csak egy pár centis cérnaszál lógott antennának.

Mondjuk én azzal sem értek teljes mértékben egyet,hogy visszaszorult az otthoni rádiózás. Nagyon sokan a konyhában, nyáriszobában vagy a műhelyben is hallgatják. A rádiót nem csak a zenéért lehet/kell hallgatni. Vannak különböző nyereményjátékok,beszélgetős fórumok,legfrissebb helyi tartalmú információk stb. Én speciel nem fogom a gépemet bekapcsolni és zúgatni. És a hangzás sem olyan mivel egy kis hangfalom van.

2019. aug. 26. 07:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Az nem a számítógép hibája, és nem a rádió érdeme, hogy kis hangfalat vettél.
2019. aug. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De én nem számítógépen keresztül akarok rádiót hallgatni. Az nem olyan életérzés.
2019. aug. 27. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!