Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A régi verziójú Nintendo...

A régi verziójú Nintendo 3DS-hez mennyire jók ezek az ebay-es 2000 mAh-s 3,7V-os akkumlátorok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Most vettem egy használt 3DS-t, de az akkuja már elég kaki. 1 óránál többet nem igazán bír, ezért gondoltam venni kellene újat ebayről. Ott nagyon hirdetik ezeket a 2000 mAh-s 3,7V-os aksikat, de ahogy néztem a gyári nem ilyen, viszont azok csak 1300 mAh-sok, így szimpatikusabb lenne ez a 2000-es. Próbálta már valaki? Mennyire tartós? Köszönöm a válaszokat előre is.

2019. júl. 15. 20:51
 1/1 Krisipoke ***** válasza:
Ezt a fajtát még nem próbáltam, de amúgy általános tipp, hogy ezekre a kínában gyártott, márkátlan akkumulátorokra vagy power bankokra kb. akkora áramerősséget szoktak írni, amennyit nem szégyellnek. Sokszor köszönőviszonyban sincs egymáshoz a valóság, és ami rá van írva. Könnyen lehet, hogy akár amit 2000-esnek írnak, az valójában ugyanúgy 1300-as, mint az eredeti (vagy akár még kevesebb).
2019. júl. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!