Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Érintőképernyős laptop vagy...

Érintőképernyős laptop vagy Billentyűzetes tablet egyetemi jegyzeteléshez?

Figyelt kérdés
Melyik lenne a költséghatékonyabb / jobb megoldás? Melyik márkát, típust ajánljátok?

2019. szept. 20. 21:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Remarkable

[link]

Esetleg egy high end tollas tablet.

2019. szept. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

#11 - végre egy releváns válasz, köszönöm!

#10 - pont ez a lenyeg, hogy kezzel akarok irni, nem szeretek gepelni, viszont jo lenne ha minden egy helyen lenne es ra tudnek irni a pdfekre

2019. szept. 21. 08:54
 13/18 A kérdező kommentje:
#10- nem tudom, mi celbol linkelted ezt ide, de olvastad az utolso bekezdest is?
2019. szept. 21. 08:56
 14/18 anonim válasza:
64%

Érintős laptop a kialakítás miatt macerás, kényelmetlen, ha csak nem lehet lecsatolni a kijelzőt, mint mondjuk a Surface-eknél.

Tablet talán jobban megéri, ha kézzel akarsz jegyzetelni. Amennyire én tudom, az iPadeken folyamatosabban látod az írást, nincs lemaradás a kijelzőn megjelenő szöveg, és a te írásod között. Viszont jóval drágábbak is, mint egy Androidos tablet, illetve a tollat külön kell megvenni.

Androidosból, amennyire tudom, csak a Samsung gyárt erre megfelelő tabletet, ezekhez viszont ad is tollat.

Megéri elmenni egy akármilyen szaküzletbe, és kipróbálni, hogy melyik jobb, kényelmesebb.


Az papír-ceruzás embereket meg nem értem. Nektek nem kell őt meggyőzni semmiről, nem erről kért véleményt, ha nem tudsz a kérdésre válaszolni, akkor nem kell válaszolni.

2019. szept. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ! Az apple-t nem igazán szeretem, viszont az lehet, hogy a samsung lesz a nyerő (de a surface is nagyon tetszik, csak kicsit drága...)
2019. szept. 21. 15:31
 16/18 anonim válasza:

Használtan ki lehet fogni néha jó állapotúakat, garanciával, esetleg tollal. Hardveraprón nézegesd.

Még annyi, hogy ezek mindegyikéhez külön kell megvenni a billentyűzetet.

2019. szept. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Néztem ott, köszi. Néha van a Surfacekhez billentyűzet (inkább, mint toll :/ )
2019. szept. 21. 21:22
 18/18 anonim válasza:

A Huawei-nek is van aktív tollas tablete (2 is) Huawei mediapad m5 pro és lite

Ha komolyabban akarsz jegyzetelni akkor érdemes a pro verziót választani

Illetve én vennék hozzá egy ilyen speciális matt fóliát (eBay) amivel ha írsz rá akkor olyan a felülete mint a papír. (Az enyémnek fényes ugye és kicsit zavaró, de nem használom olyan sokat jegyzetelésre)

2019. szept. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!