Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vettem egy tv T és nincsen...

KIakadtam00 kérdése:

Vettem egy tv T és nincsen digitális adás?

Figyelt kérdés
Autó tunningot csináltam,de továbbra sincs analógon van adás kb 60 csatorna elég gyenge képpel mi a teendő?

2019. okt. 8. 19:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szar a tvben a dvbc berelj boxot havi 300ft.
2019. okt. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Az antenna típusát állítsd kábelre, csak akkor fogja behangolni a digitális adást. Légin a MinDig TVt próbálja behangolni, de ha kábel van bedugva nem tudja. Az analóg ugyan az (volt) légin és kábelen, ezért bármin van, azt behangolja.
2019. okt. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Sehol se lehet beállítani az antenna típusát
2019. okt. 8. 20:00
 4/18 anonim válasza:
32%
A digitális adáshoz modem is kell...
2019. okt. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
53%

" A digitális adáshoz modem is kell..."

Hülyeség, régóta minden kapható TV alkalmas a DVB-C vételre.

Másik szokásos hülyeség, a kérdezők nem írják a TV típusát és a szolgáltatás fajtáját, nevét.

Mintha azt mindenkinek tudni kellene, hogy neki mi van.

Unalmas már.

2019. okt. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Meg a DVB-T vételre is természetesen (még annál is régebben).
2019. okt. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nem hülyeség amit ír... mindegyik szolgáltató a digitális jelet csak a saját settop boxával biztosítja...

Miért kéne már garanciát vállalnia a tv-dben lévő DVB-c-re?

2019. okt. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nem ez az egyetlen tv a házban a másik tv-hez se kell modem kábeles

A szolgáltató A digi,

A tv Sony a model száma KDL-V32A11E

2019. okt. 9. 15:59
 9/18 anonim ***** válasza:

#7 "mindegyik szolgáltató a digitális jelet csak a saját settop boxával biztosítja..."


Hol élsz egyébként? Ha csak a két legnagyobb szolgáltatót nézzük (UPC és Digi) mindkettő biztosít TV-be dugható modult / kártyát.

De a Diginél a műsorok többsége kódolatlan.

Amikor te azt írod, hogy "mindegyik" ez így hülyeség.

Szerintem itt hibás a kábelezés / elágazás, erre utal, hogy az analóg műsor is csak gyengén jön be.


Ha TV-t átviszed a másik vételi helyre, ott kipróbálhatod.

2019. okt. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

A box/modem akkor is ajánlott. Hiába van beépítve a tv-be, bár sokszor működik, de mégsem kompatibilis mindig.

A szolgáltató modemje egyébként sok esetben fejlettebb mint ami a tv-be van beépítve. Ezért írtam, az a biztos megoldás, ha van külön box.

Ez egyébként sem jár fölös költséggel, mert a szolgáltató (UPC, Digi, stb.) díjmentve adja ezt a készüléket.

Persze akinek van elég ideje, vacilálni vele, hogy hol a hiba, az keresheti nyugodtan, egy darabig ellesz vele.

2019. okt. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!