Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Na akkor melyik tv-t szeressem?

Na akkor melyik tv-t szeressem?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van 5*10^10 kérdés a témában, de nagyjából mind készülékspecifikus, ez is az... Kinéztem 2 készüléket, egy LG-t illetve egy Samsungot, ezeket:


Samsung UE50RU7102

LG 50UM7450


Segítsetek választani legyetek szívesek! Köszi.



2019. nov. 17. 19:37
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Akárhogy is nézem a teszteket a komplett neten egyre jobban húz az LG. Nem sok ismerősömnek van, akinek igen, az esküszik rá. Több van viszont Samsungból, hát, ők is esküsznek rá :) Van olyan, akinek szerviz is játszott már (Samsung) ő arra is esküszik. Szóval ott több a tapasztalat, viszont az LG-t vonzóbbnak érzem - és a vélemények a neten valamint az elérhető technikai információk is egyre inkább az LG felé tolnak.
2019. nov. 18. 19:59
 12/12 A kérdező kommentje:
Döntöttem, megrendeltem az LG-t. Köszönöm a segítséget!
2019. nov. 19. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!