Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tablet felhasználása manapság?

Tablet felhasználása manapság?

Figyelt kérdés

Most az ésszerű árkategóriára gondolok (de akár használt ipad-re is), tehát ilyen max 120-150 ezer ft-ra.

Mire használnátok manapság tabletet?

Nekem pl. laptopom van, elég vékony, de alapvetően monitoron használom és erős, szóval munkára-netre-filmezni tökéletes, ágyba is tehetem, bár kicsit kényelmetlen egy idő után fogni mert azért melegszik. Telefonom pedig 6,4"-os, tehát elég nagy, és netezni, tartalmat fogyasztani azon is jól lehet.

Ha nem a legszuperebbeket nézzük, mint az ipad pro, ami munkára is jó, akkor manapság egy tablet mire jó? Én ágyban való filmezésre-videón nézésre tudnám max elképzelni kényelmesem, és netezésre. Szerintetek?


2019. nov. 26. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem, ha gőzöd nincs, mire lehetne használni, akkor nincs rá szükséged
2019. nov. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó semmire se, felesleges. Filmezni jobb a laptop. Netezni jó a telefon is.
2019. nov. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én ha ágyban nézek filmet, sokkal jobb az iPad (sima 2018-as, újonnan is 125.000 Ft volt, szóval az ár kategóriában benne van), mint a laptop, főleg ha olyan tok van rajtam amin normálisan meg tudom támasztani, mert kényelmesebb (pedig a laptopom se nagy/nehéz)

Egyetemre ha csak jegyzetet olvasni akarok, akkor ez kényelmesebb, mint a laptop, mert könnyebb bevinni, de jobban látom, mint a telefonon

Fotót nézni is sokkal jobban szeretek ezen, pont azért, mert könnyebben “körbe adható”, ha nem csak én nézem

2019. nov. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én tableten nézek tv ,vagy filmet,vagy Facebook ,gyerekeim e naplóját is azon nézem meg,bevihetem az ágyba ,de ha kocsival megyünk valahová akkor is jó filmet nézni vagy tv nézni online laptopomat már ritkán használom .
2019. nov. 27. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A tablet szerintem pont az a kategória, ami semmire sem jó igazán. Mobil eszköznek, hogy mindig kéznél legyen túl nagy, nem tudod zsebre vágni, mint a telefont, érdemi munkára meg túl kicsi, valamint a képernyő billentyűzettel is kínlódás gépelni.

Filmet nézni mondjuk jó, de akkor már inkább egy ultrabook, ami könnyű, de mégis teljes értékű gép.

2019. nov. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5, múlt héten volt 2 web designerrel, teljesen jól gépeltek az ipadjeiken XD
2019. nov. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nézzük az operációs rendszert. Szerintem fontold meg a Windows-t, többek közt mert még jó ideig támogatott lesz az Androiddal ellentétben. Ezt egy 2013-as Lenovo-n írom, ami még mindig kényelmesen használható. Én valószínűleg Microsoft Surface Go-t vennék.
2019. nov. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!