Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ennyire nem lehet már manapság...

Ennyire nem lehet már manapság eladni régi vastag televíziókat, hogy sokan inkább már ingyen elvihetőnek hirdetik meg őket?

Figyelt kérdés
Működőképes készülékeket ingyen elvihetőnek hirdetik. Találtam olyan hirdetést ahol 5 darab régi vastag képcsöves tévéket ingyen elvihetőnek hirdetnek. Ki is írták,hogy külön nem vihető csak egyben az öt darab.

2019. ápr. 29. 17:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
17%
Annyira szår technológia, hogy a kutyának nem kell.
2019. ápr. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem szar, hanem egyszerűen csak elavult technológia. Évtizedekig jó volt. Azért hírdetik ingyen, mert az elavult szórakoztatóipari termékek gyakorlatilag eladhatatlanok.
2019. ápr. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Tudod kettes én is ezt akartam írni. Amikor még nem volt tv nem ismerték nem volt elterjedve csodának számított . Luxusterméknek számított. Nyilván nem volt sz'r ahogy az 1 írja mert rengeteg embernek még van és azon nézik a híradót :D Ha nem lennének vékony tévék nem mondanád ezt.
2019. ápr. 29. 17:49
 4/20 anonim ***** válasza:
84%
Ingyen se nagyon kell
2019. ápr. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
4-es ha te vagy a kettes akkor nem lenne ennyi ingyen elvihető tv hirdetés,hogy ha vinnék mint a cukrot az édességboltban.
2019. ápr. 29. 17:52
 6/20 A kérdező kommentje:
Nyilván vannak olyanok is akik pénzt kérnek érte pár ezret ahogy látom !
2019. ápr. 29. 17:55
 7/20 anonim ***** válasza:

Ez most csak neked újdonság, sok éve már ez van.

Engem szoktak hívni is időnként, hogy ajándékba adják, csak vigyem el.

Sokan azt hiszik, hogy én abból temérdek hasznos alkatrészt fogok kinyerni, amit a szervizemben használhatok.

Nem, sajnos ezeket semmire sem lehet már használni és már így is "tele van a padlás", nincs hová tenni sem.

Amitől már nem férek, azokat viszem a Hulladékudvarba.

Mi több, olyan is volt már, akinek azt mondtam: rendben van, ha nagyon szeretné, akkor elszállítom, de mivel nekem ez csak költség, haszon nélkül, akkor esetleg térítse meg.

És fizettek érte, hogy elvigyem.

Én meg kivettem belőle pár alkatrészt (ami nagyjából semmire nem jó, csak mégis szaporítja a szemetet), többi ment az Udvarba.

2019. ápr. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Te az a kommentelő vagy aki az összes dvd lejátszós kérdésnél megírta,hogy szervizem van meg nem javítok már dvd,vhs lejátszókat mert nem éri meg ? Meg,hogy ráförmedtél azokra akik dvd lejátszós kérdéseket rakott fel ? Olvastam egy pár ilyen kérdést itt. Ha igen akkor tudod te a dolgokat így is szóval van aki kiad pár ezret egy régi tévéért ? Akad olyan ? Olvastam ilyen adok veszekes csoportokba,hogy felrakta valaki a tv-t 3 ezerért és mai napig írják rá,hogy érdekel telefonszámot kaphatnék ? Ecetera ecetera
2019. ápr. 29. 18:25
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Most igazából mi értelme a kérdésnek?


Nem lehet eladni őket, pont. Egyszerűen a régi TV-k 90%-a kacat, nagy helyet foglal, ahhoz képest rossz a képe, az emberek meg limitált helyen laknak.

2019. ápr. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ma mindenki veszekedős hangulatban van ? Feltettem egy kérdést. Nem azért raktam fel mert nekem van ilyenem. Azért raktam fel,hogy érdeklődjek :) Mosoly jel és béke minden :D Limitált alatt azt érted,hogy kis helyeken laknak az emberek ugye ?!?! Kevés a négyzetméter kicsi a lakás régi tévét nagyok ?!?!!
2019. ápr. 29. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!