Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért merül le túl gyorsan az...

Miért merül le túl gyorsan az Ipod touch 6-osom?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy használt Ipod touch 6-ot. Külsőleg nincs rajra egy karcolás sem, de kb fele annyi idő alatt lemerül mint egy Iphone 5s.. miközben Magyarosi Csaba valami olyasmit beszélt youtubeon a bemutatóján hogy kb annyit kellene bírnia mint egy Iphone 5-nek.. Akkor most ebből akksi csere lesz? vagy új akkumlátorral is ilyen sz@r lenne? Gyorsaságilag amúgy semmi baj nincs vele. Köszönöm a válaszokat.

2019. dec. 22. 23:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Az iPhone 5s-ben 1560 mAh az iPod touch 6. gen-ben 1043 mAh


Battery Capacity 1043 mAh

Battery Life Up to 40 hours of audio playback; up to 8 hours of video playback

Charge Time About 4 hours (2-hour fast charge to 80 percent capacity)


A beállításokban az akkumulátor szekció alatt meg tudod nézni melyik app mennyit fogyaszt az akkuból. Illetve az akku állapotát is láthatod.

egy teljes újratelepítést csinálj és utána kezd nézni mi hogy fogyaszt, mennyi a napi akkuidő.

Ha nem hozza a várt értékeket, akkor valszeg rossz az akkumulátora - csere.



Ha már mindent Csabitól származtatsz, legalább a nevét írd le rendesen.

mondjuk nekem már tele a hócipőm vele, nincs egy értelmes műsora sem... minden adás ugyanaz.... kár... az első párszáz feliratkozójában benne voltam, azóta követem.

2019. dec. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
már elhasználódott az akku
2022. ápr. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!