Amikor le akarok tölteni valamit Apple storeból (mac) akkor kéri a apple id-t meg a jelszót, be írom de kijön az alábbi szöveg. Miért van ez?

Figyelt kérdés
"Ezt Apple Id-t még nem használták az Apple Storeban" nem régen regisztráltam emailban vissza jelöltem minden ok le regisztrált. De ezt írja ki még "Tekintse át fiókadatait"? Nem régen vettem a gépet és csak most regisztráltam de nem működik valami ötlet ? És nem iphonet használok...

2020. jan. 1. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
2020. jan. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Így sem engedi :(
2020. jan. 1. 20:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt mondtad nem vagy iphone os, szóval megvetted a géped és csináltál egy apple idt app storeba bejelentkeztél mielőtt rámennél arra hogy letöltés?
2020. jan. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pont ezaz hogy akkor nem enged be jelntekzni amikor le tölteném, és ha nem le tölteni karok valamit akkor hol kell bejelentkezni ?
2020. jan. 1. 20:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Bemész appstore ball alsó sarok katintd rá
2020. jan. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nincs ott semmi :/
2020. jan. 1. 22:43
 7/8 anonim ***** válasza:

beállításokat nyisd meg (a fogaskerekes ikon)

aztán ott az apple id ikon a jobb felső sarokban. Jelentkezz be

aztán itt nyomkodj végig mindent amit látsz, hátha megtalálod mit nem töltöttél ki, mert azt gondolom valamit szeretne még tőled a rendszer. "Tekintse át fiókadatait" Valami hiba, hiányosság lehet.

bankkártyát mit adtál meg? Maestrot nem szereti Mastercard, Visa a jó - finnyás...

2020. jan. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt írja csak akkor használhatok fizetést módot ha frissíttek (12.2-re) sierrára, de nekem nem frissíthető már a gépem, 11.6-ot használok most amilyen beállítást lehetett mind meg néztem, de minden ok volt...
2020. jan. 2. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!