Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Használt olvasófej hibás PS2...

Használt olvasófej hibás PS2 ami pendriveról működtethető nagyon gáz ajándék lenne egy 10-12 éves gyereknek?

Figyelt kérdés

A helyzet hogy féltesóm most van abban a korban hogy telefont meg PS4-et akar.

Én is nagy gamer vagyok, tudom milyen.

Egy PS4-et nem tudok neki venni, (nekem is kéne de) örülök hogy magamat fent tudom tartani és a sulit fizetni. De PS2-m nekem is úgy van hogy megvettem olvasófej hibásan. Majd ebay 1500 forintért írott memkártya és olvassa a pendriveon lévő játékokat. Jobb mint a chippelt mert még CD-re se kell írni. Vennék mellé neki is egy pendriveot. Írnák rá pár játékot ami ráfér. Ilyen Underground2, GTASA, god of war meg hasonlók amik az én időmben nagy számok voltak. Aztán a gyereknek legalább lenne valamije.


Arra gondoltam hogy veszek neki egyet ami szintén filléres, esetleg szintén olvasófej hibás és a budgetemből kijön. De nem tudom mennyire bunkóság egy lassan 20 éves hibás de mókolt cuccot ajándékba adni. Én örülnék neki, de nem tudom más, főleg egy gyerek mit szólna hozzá.


Vélemény? Jó ötlet vagy hagyjam inkább?


2020. jan. 10. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem bőven jó. :D de a mai gyerekek nagyon furák és egy irányba mennek a többi gyerekkel tehát a régi játékokat lehet nem foglya annyira értékelni inkább egy minecraft vagy fortnite amin elhülyéskedik merthogy az összes korabeli azokkal játszik. De ha értelmes akkor amiket leírtál is jók lesznek.
2020. jan. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Értlek, de fogalmam sincs hogy mit mondjak.


Ezt, a féltesódat ismerve, neked kell tudnod.

2020. jan. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hát ha ps4-et akar nem hiszem megelégszik egy régi ps2-vel

Inkább dobjatok össze neki egy átlagos telóra, de attól még említheted neki hogy van egy ilyened és hogy érdekli-e.

2020. jan. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!