Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri Mindig TV-t használni...

Megéri Mindig TV-t használni ha csak alap tv csatornákat, és alap rádió adókat akarok hallgatni és nézni?

Figyelt kérdés

Új bútorokat fogok venni a házamba és elvult

tv előfizatésem van, és a tv-m is eléggé régi már (púpos), és rossz minőségű is. Lapos tv-t fogok venni és nem tudom hogy a Mindig TV előfizetés megérné-e. Családi házban lakok és nem tudom hogy ez jelent-e problémát mármint a falak miatt. Nem szeretnék olyan sok tv és rádió csatornát csak ezeket az úgymond alapokat mint pl.: M1, M2/Petőfi, Duna, M4 Sport, M5, Duna World, RTL Klub, TV2, FEM3, Spektrum Home, Zenebutik, Sláger TV, Izaura TV, Fix TV, TV4, Euronews, és a helyi tv, rádióból pedig csak.: Petőfi Rádiót, Kossuth Rádiót, Bartók Rádiót, és Dankó Rádiót szeretnék. De hallottam hogy elő lehet fizetni Mindig TV Plusz kártyára amit ha megveszek akkor tudom fogni az ATVt, és a Hír TVt, erre is előfizetnék és ha jól tudom nem is kerül olyan eget rengető összegbe. A nyaralónkban ilyen van és láttam ezt a Mindig TV Plusz infó csatornát és láttam hogy ilyen internet kártyát is lehet venni ami után lesz internet és még az internetes csatornákat is tudom nézni amit más szolgáltatóknál nem is lehet. Szerintetek megérné? Működne is? Ha nem akkor melyik szolgáltatónál melyik csomagot ajánljátok ha az UPC is elérhető a környékemen?? A többit nem tudom de majd utna nézek.



2020. jan. 26. 14:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ne csinálj butasagot magadnak upc hez vegyél egy uj tbv-t mar rendelkezni fog DVB-c tunerrel és kössel kábeles (NEm ANALÓG hanem digitalis) UPC-t hivd fel oket h jojjenek ki kossek ta és mar mukszik is a tv :P
2020. jan. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Ok, de az UPC-nél is van 20-30 csatornás kínálat? Mert internetem már van.
2020. jan. 27. 17:13
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha interneted van, akkor már csak fel kell keresni az egyes szolgáltatók honlapját, programkínálatot ellenőrizni.
2020. jan. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ahol laksz, ott nézd meg a lefedettséget, vagy kérdezz rá az UPC-nél. Nálunk alul Telekom, felül van Digi. UPC egy-két előfizetés van. Nincs kiépítve. Mindig Tv-nél lényeges, hogy ne legyél völgyben, itt nálunk azért kell a Telekom, mert tányérral (parabola) sem volt jó a vétel. A mobilnet sem működött rendesen.
2020. jan. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!