Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A transmittert lehet használni...

A transmittert lehet használni úgy is, hogy az autómban semmilyen rádió nincs? A rádió nem érdekel, csak zenét akarok hallgatni pendrive-ról.

Figyelt kérdés

2017. dec. 30. 14:22
 1/7 ede1219 ***** válasza:
Szerintem próbáld ki, és írd meg az eredményt!
2017. dec. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem értek hozzá. Azért kérdeztem,hogy megtudjam,érdemes-e vennem egyet,vagy áldozzak egy autórádióra.
2017. dec. 30. 14:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs az autóban rádió akkor mégis mi venné a transmitter rádiójeleit? Mi csinálna belőle hangot? :D :D


Egy transmitter áráért már kapsz USB-s fejegységet amiről tudsz zenét hallgatni.

2017. dec. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

John_Mcclane:

Mint írtam,abszolút nem értek hozzá,ezért volt a butának tűnő kérdés,de válaszod legalább fényt hozott a sötétségbe :'D

2017. dec. 30. 14:40
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A transmitter olyan autórádiókhoz való, amiken nincs sem USB, sem AUX bemenet. Csak rádió és kazetta, vagy CD, vagy mp3-CD lejátszó. Ezekkel az ős-autórádiókkal telefonról úgy hallgathatsz zenét, hogy a telefont összekötöd a transmitterrel, és a transmitter egy szabad rádiósávon kb. 10 méter hatósugárral sugározza azt, amit a telefon lejátszik. Erre a rádiósávra kell ráállítani az autó rádióját. Ha nincs semmilyen rádió, nincs mit ráállítania transmitterre.
2017. dec. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hangszórók vannak a kocsiban?
2017. dec. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen vannak hangszórók.
2017. dec. 31. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!