Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford fiestában hogy tudok...

Ford fiestában hogy tudok mp3- mat lejátszani, amikor csak rádió és cd lejátszó van beépítve gyárilag, ha FM transzmittert nem akarok használni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:

A Ford szervizben árusítanak egy kábelt, amit a rádió hátuljába kell csatlakoztatni. a másik végét a sebváltó házba. Én vettem, de nem velük szereltettem be. Később kiderült, hogy az egyik oldala rossz. Nem cserélték ki, mert azt mondták, hogy nincs rá garancia, mert nem ők szerelték be. Ez olyan, mintha az éjjeli lámpára nem lenne garancia mert nem az eladó dugta be a konnektorba.

6500 Forint az ára. Szereltesd be velük, és már is működik az MP3

2012. nov. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Érdekel engemis a téma mert az FM transzimttert utálom viszont nem akarok venni egy fejegységet. Akkor ez egy sima jackdugo ami a rádióbol jön ki? És a sebváltónál hova teszem be?
2012. nov. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az egyik oldala az Ford specialitás, a másik egy dzsekdugó.

A váltóboxot leveszed. és alulról látható egy kivékonyítás.

Azt kinyomod vagy kifúrod. A zsinórral együtt jár egy beszerelési utasítás is, számozott rajzzal is.

Ha nem kapnátok hozzá, akkor beszkennelem.

Nagyon egyszerű a beszerelés. Csak be kell dugni a kesztyűtartó felé eső legelső dug aljba a rádión. Ha vékony a kezed, akkor még a rádiót sem kell kiemelni, csak a kesztyűtartót. Azt viszont nyitva csak le kell emelni.

2012. nov. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyébként a rossz dzsek dugót levágtam, és forrasztottam rá egy jót. Azóta megy a dolog. Azt az átjátszót én is vettem 24 ezerért, de vissza vittem, mert nem jó, mert menet közben sok minden bezavart.Volt, amikor a mellettem levő autó rádióját hallottam.
2012. nov. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fuu értem köszi a segítséget. Biztos szebben szól majd mint az fm transzmitterel csak kicsit sokallom érte azt a 6500 pénzt :S
2012. nov. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
[link] ez az amugy?
2012. nov. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hasonló, de ez után gyártott. A rádió csatlakozója ilyen, de a másik vége a dzsek dugó anyarésze.

Annak van kikönnyítve a box alján a beszerelhetősége.

De ezzel is meg lehet oldani, mert csak a rádió felőli része a fontos. a másik csatlakozást könnyen meg lehet oldani, az MP3 csatlakozása szerint.

2012. nov. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!