Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lehet MinFig TV Extra előfizet...

Lehet MinFig TV Extra előfizetéssel nézni az Euronews csatornát? Ha nem, akkor milyen hasonló csatorna van ehhez amit lehet?

Figyelt kérdés
Tudom hogy 2016-ban kivették valamiért az Euronewst az ingyenes MinDig TV kínálatából. Hamarosan új előfizetésem és tv-t lesz mert már régi mind a kettő, MinDig TV Extra "előfizetésem" mármint kártyás lesz, és eddig sokat néztem ezt a csatornát egy másik tv-n az egyik ismerősömnél és úgymonsd "rászoktam" nagyon jó, mert itt mindig van híradó és nem kell alkalmazkodnom az RTL Klub vagy az ATV híradójához. Tehát szeretném nézni, de annyit nem ér meg hogy ezért előfizessek egy ilyen apróságért nagyon drágán egy másikra, csak pazarlás lenne, ráadásul itt van hozzám közel (ebben a városban ahol lakok) az adótorony. Valamelyik nem publikus plusz csomagban benne van? Ha nem, tudtok írni valami olyan csatornát ami ehhez hasonló, de a MinDig TV Extra alapcsomag, vagy valamelyik hozzáigényelhető plusz csomagban benne van? Ez az oldal juttatta eszembe: [link] Köszi előre is a válaszokat.

2020. febr. 18. 17:39
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Hívjam fel őket, hogy valahogyan el lehet-e érni? Mert friss adatok vannak ezen az oldalon, és ott van ez is. Flehívom majd ha lesz rá időm, és megkérdezem.
2020. febr. 18. 21:09
 12/17 anonim ***** válasza:

"Hívjam fel őket, hogy valahogyan el lehet-e érni?"

Várjál, dobok fel pénzt.... ...hívd, ha ez megnyugtat,


"Mert friss adatok vannak ezen az oldalon, és ott van ez is."

Az általam idézett hivatalos oldalon nincsen fenn.


Az általad citált csatornakiosztas.hu-t, amit egy magánszemély hozott létre:

[link]

2015 november 22-én módosították legutoljára (legalábbis a stíluslap HTTP-válaszfejléce szerint, illetve az oldal lábléce is erre utal).


Miközben az Euronews 2016-ban kikerült a MindigTV palettájáról:

[link]

nem is csoda - az európai számvevőszék vizsgálja őket:

* [link]

* [link]

2020. febr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

További megerősítés: a 2020. február 4-én történt "digitális átállás" ( [link] ) következtében így változtak az adók frekvenciái:

* [link]

* [link]

és ez lett a csatornakiosztás:

* [link]

az Euronews nincs benne.

2020. febr. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Ok, köszi! De azért felhelhívom majd őket.
2020. febr. 18. 22:00
 15/17 anonim ***** válasza:
nezd oket online
2020. febr. 19. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem a MinDig TV Extrában hanem a MinDig TV Pluszban lehet elvileg fogni.
2020. febr. 19. 18:44
 17/17 anonim ***** válasza:

"A MinDig TV Plusz tartalma


* Élő televízió-csatornák: Fishing and Hunting, FIX TV, C Music TV, iConcerts, Fit HD, Heti TV, FIX TV, Balaton TV.

* Élő rádiócsatornák: Nemzetiségi Adások, Parlamenti Adások, Dankó Rádió, Duna World Rádió, Radio Swiss Jazz, Radio Swiss Pop, Radio Swiss Classic (német és francia nyelven)"

Forrás: MinDig TV Plusz - MinDigTV ( [link] )

2020. febr. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!