Petrezselyem1 kérdése:

Winchester vs pc hogy lett 500gb-ból 32gb? Hogyan tudom visszaállítani? (A formázás nem segített a problémámon)

Figyelt kérdés
Újra akartam rakni a gépem szépen egy 500gb-os külső winchesterre rá tettem mindent ami kell majd amikor a windows 10 oldaláról leszedtem a telepítőt és átkonvertáltam rá törlődött minden addigi fájl a winchesterről és azt írja a gép hogy 32gb tárhely van rajta. Többször formáztam de nem segített. Valaki valami ötlet?
2020. márc. 17. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:

"Valaki valami ötlet?"


Legközelebb inkább ne nyúlj hozzá. A tárhelyet a partíciók törlésével vagy kiterjesztésével tudod majd visszanyerni a külső eszközön.

2020. márc. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már megoldottam még jó hogy a google a barátom de azért köszi!😊
2020. márc. 17. 18:32
 3/3 anonim válasza:
A win 10 telepitot a winyora kuldted ra, es leformazta maganak 32gb-ra+sajat fajlrendszerre. Rufussal vissza lehet allitani.
2020. márc. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!