Media Markt OK. okos tv ingyen Netflix?

Figyelt kérdés

[link]


Sziasztok!


Érdekelne ez készülék.

Írják ,hogy Netflix elérhetőség. Ez 1 honapos ingyenes, és utána fizetem rendesen, vagy teljesen ingyenes számomra ezen a készüléken?


Egyébként ár/érték arányban jó tv?

Gaba tvm van, szeretem. Előtte Tesco Teknika volt évekig, szerettem.

Nagy tvt szeretnék venni, hangfal szettem van, a hangzás másodlagos.


2020. jún. 16. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem ismerem ezt a tv-t, ebben majd a többiek segítenek.


A netflix részhez tudok hozzászólni.

Magán a készüléken telepítve van a netflix (vagy legalábbis alkalmas arra, hogy letöltsd rá az appot) ez semmi mást nem jelent, mint hogy kompatibilis vele. Ha nincsen netflix fiókod, akkor nem tudod használni. Be kell jelentkezni a tv-n a netflix fiókba, anélkül semmit nem tudsz nézni. Pont olyan, mintha a telefonodra letöltöd az appot, ott sem tudsz semmit csinálni vele, amíg be nem lépsz.


Természetesen a 30 napos próbaverziót tudod használni a tv-n is, ha még nem tetted meg korábban.

2020. jún. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szervizmérnök úr ***** válasza:
64%

Sejtheted, hogy nincs örök ingyenes Netflix, az OK pedig lehet török vagy kínai, ezt a hátáról (alaplapi csatlakozók elrendezése) lehet felismerni.

Egyik sokadik vesszőparipám, a netes fotókon sok esetben nem mutatják a tv-k fenekét, nehogy meg tudjam állapítani, melyikről van szó.

Mutatja az elejét, ami többnyire semmitmondó egy mai tv-nél, de azt is alacsony felbontásban, amire meg azt szoktam mondani: tudom, nincs több hely az interneten, persze.

2020. jún. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Örök ingyen Netflix nincsen, de egyépként a legtöbb okostévén van de azért kérdezzetek rá.
2020. júl. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!