Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan működik az Instagramos...

Hogyan működik az Instagramos "ingyen netflix"?

Figyelt kérdés
Arra gondolok amit csak be kell követni stb. és kapsz egy netflix fiókot. Ez biztonságos? Később ezért nem küldhetnek ki valami számlát vagy valami ilyesmi? (nem adtam meg semmilyen adatot, nem tudom ezt hogy gondolom csak azért parázok). Illetve ki fizeti ezt több száz embernek?
2020. ápr. 16. 12:17
1 2
 1/17 Koplárovics Béci ***** válasza:
76%
101% etetés. Dehát instán gondolom jórészt olyanok vannak, akiket lehet is.
2020. ápr. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Valszeg kamu. Követő szerzés miatt csinálják. Ha összegyűlt elég követője akkor megváltoztatja a nevét arra amit eredetileg akart oldalt csinálni
2020. ápr. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%

Kamu.

Miért nem regisztrálsz és kapsz 30 napot ingyen? Bármikor lemondhatod és nem kell fizeted érte.

2020. ápr. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
28%

13 év az Insta korhatár, te elmúltál annyi?


Itt meg 16.


Nem úgy látom. 😃

2020. ápr. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
37%

Ha ilyen naiv vagy, a későbbiekben sokszor át fognak verni.

Természetesen nem osztogatnak sosem magánszemélyek pénzért vásárolható dolgokat ingyen.

2020. ápr. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Kamu. Miért érné meg bárkinek ingyen adni valamit, amiért esetlegesen havonta fizet? :D Ahogy láttam az oldalon be kell követni vagy 30 oldalt is. A posztokhoz meg nem lehet kommentelni se.
2020. ápr. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%
Igen majd 30 ezer embernek(ennyi követő van most) ingyen ad egy 2500/hó értékű fiókot, ami így havonta 75 millió. :D De ha a 4 eszközös csomagot nézed az is 29 millió/hó. :D Ki csinálta a fiókot Mészáros Lőrinc?
2020. ápr. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Az a vicces az egeszben, hogy az emberek azert hisznek benne mert kicsit "nagyobb" nevek pl pixa meg vvsoma elmondja egy instastoryban hogy o megkapta. Nem tudom ezeknek az "influencereknek" mennyit fizettek, hogy egy pixa is belement ebbe. Egyebkent vicc az egesz, a 10-13 eves korosztaly meg elhiszi, es kovetoket csalnak ki ezektol a naiv gyerekektol. Es amikor az egyik "partnere" ennek az oldalnak valaszol egy kommentre, es tagadja h ez kamu lenne, na az mar undorito. Nemreg lattam olyan oldalt hogy "ingyenbrazzers", reportoltam az egyik videojat, (ami mellesleg serti a kozossegi iranyelveiket,olyan video volt) es le is szedtek a nagyjabol 4-3 ezer kovetos accot. Szerintem ha abbol a 35k emberbol minimum 1000 reportolna, lehet leszednek az accot es vegre valahara vege lenne ennek az egesznek. De volt ez az ubul.hu nevu atveres, ez is vicc az egesz. Akkora kovetoehinseg van az emberekben, hogy kepesek atbaszni a kovetoiket. Az influencerek meg penzehesek mint a szar, mert par ezerert mar atbasszak a kovetoiket. Vicc az egesz..
2020. ápr. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
100%

Elozo vagyok *


Es az megjobban felmerul bennem, hogy egy vvsoma es egy pixa miert ne tudna kifizetni egy havi ~2500ft-os szolgaltatast.

2020. ápr. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A Netflix eredeti Facebook oldalán is írták, hogy átverés. :DDD Követőkért sokan képesek lennének eladni az anyjukat.
2020. ápr. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!