Milyen fajta, jól szóló hangfalakat vegyek?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem 2 db M-Audio BX8 D3as stúdió hangfalakat, ami hiába 150 w-osak, nem jól szólnak. Mondták hogy rossz az elhelyezés, stb, de nekem kicsi a szobám, tehát máshogy már el sem tudom helyezni. Ja és gyengébben szól bennük a basszus mint egyik haverom 2x15 w-os hifi hangfalaiban...

Tehát írjatok olyan 2.1 vagy 2.0ás hangfalakat (nem stúdió, azok direkt nem szólnak jól) amik tényleg jól szólnak, nem kell melléjük erősítő vagy subwoofer.


Tehát dübörögjön a basszus, rezegjenek az ablakok, ilyen kell :))



2020. júl. 2. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél használtan Logitech 5.1-et, nem muszáj a többi kimenetet használni, bár kétségtelen, hogy center nélkül, a hátsókat is sztereó copyval befogva a frontok tetején, adódik hozzá teljesítmény, meg némi egészséges középtartomány. Létraszűrősen fog szólni, de valószínűleg semmit nem fogsz ebből tapasztalni, ha a közeltéri monitor nem szól neked jól.
2020. júl. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%
Ez vagy valami polgárpukkasztás akar lenni, vagy tényleg nagyon félreértelmezed a "jól szól" fogalmát.
2020. júl. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az ugye megvan hogy ez egy stúdiomonitor?


Nem neked lett kitalálva, nem a termék hibája, ha nem értesz hozzá.

[link]

2020. júl. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!