Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik a legjobb hangfal? Mit...

Melyik a legjobb hangfal? Mit vegyek?

Figyelt kérdés
Hali! Teljesen analfabéta vagyok a hangtechnika terén, előre leszögezném. Születésnapomra kaptam egy JBL Xtreme 2-t, és teljesen rákaptam. Sosem szerettem hangosan hallgatni a zenét, sosem érdekelt a tüdőt remegtető basszus. Egészen idáig. Ezzel a kis hangszóróval jól elvagyok, de úgy érzem kellene valami erősebb. Házba kellene egy hifi rendszer (zene hallgatás főképp, film nézések stb), azonban egy márkát sem ismerek. Tudnátok segíteni? Kb 100 ezer forintot szánok rá, de hajlandó vagyok fölé menni (mittomén van egy ultra-baszó kaszáló gépezet 150 ezerért, akkor azt megvenném).

2020. aug. 12. 19:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
hát az ultrab.szó kaszáló gépek inkább félmilla felett kezdődnek, de ennyiből is össze tudsz rakni használható cuccot használt termékekből. ha találsz egy jó kis japó tranzisztoros erősítőt a 80-90-es évekből, hozzá egy pár angol gyártmányú hangfalat, na az mondjuk elég b.szó tud lenni, csak ez tényleg olyan dolog, hogy szerencse kell a ráfutáshoz. Újan ennyiért esetleg valami belépő stúdió monitorpárt vehetsz, annak biztos nagyon szép közép-magas tartománya lesz, viszont azokat kis hangszórókkal szerelik, úgyhogy egy extra sub nélkül eléggé semmilyen a basszusuk.
2020. aug. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Salx Narval ***** válasza:
47%
PIONEER HTP-074 5.1-es házimozi szett
2020. aug. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Mielőtt remegtetnéd a falakat s társasházikóban élsz, nézz utána a házirendnek, mert fizethetsz 50e-et minden "play" után:DDD


Én a 25cm-től felfelé méretű mély hangszórós hangfalakat kedvelem.

Persze ez se lenne rossz, de már túlzás talán:


[link]


Ilyesmik:

[link]


[link]


Nézelődni kell...

2020. aug. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Erősítőnek meg pioneer szériák:


[link]

2020. aug. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Salx Narval ***** válasza:
Én magam is a 80-90-es évek technikáját kedvelem és használom csak nem mertem vele előrukkolni mert kinevetik az öreget az öreg cuccaival.:D 4 csatornás Pioner QL-600 A papírmembrános háromutas BOSE hangfalakkal álkvadro rendszerben. Nem adnám semmiért.:D
2020. aug. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Salx Narval ***** válasza:
Előtte 2db Cleopátra rádió vitte és az is tette a dolgát.
2020. aug. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Gratula a QL600-hoz, ilyen dolgokat még véletlenül se "szégyellj" :) Első válaszoló vagyok, nem véletlen régi dolgokat ajánlottam elsősorban, fiatalságom ellenére bolondulok az öreg vasakért :D

(pioneer a70 vintage + tdl rtl4-esek büszke tulajdonosa vagyok)

2020. aug. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Salx Narval ***** válasza:
Nem szégyellem egyáltalán csak nem hittem, hogy a fiatalok értékelnék de örömmel látom, hogy tévedtem. Megértem, hogy büszke vagy és én is csak gratulálni tudok. Van még egy veteránom, igaz ez nem akkora szám de azért megjárja, zenét általában egy AKAI GX 4000D-ről szoktam hallgatni ha nagyon ráérek.
2020. aug. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Emiatt ne aggódj, sok hozzám hasonló fiatalt ismerek, aki az öreg vasakra esküszik. Ezt az akait nem tudom hogy szólhat, őszintén szólva gyerekkorom óta nem is hallottam orsós magnót, de a kinézete gyönyörű, úgyhogy gratulálok ehhez is ;)
2020. aug. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ebből szerintem akkor Pioneer HTP-074 lesz.
2020. aug. 13. 21:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!