Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik a legjobb hangfal? Mit...

Melyik a legjobb hangfal? Mit vegyek?

Figyelt kérdés
Hali! Teljesen analfabéta vagyok a hangtechnika terén, előre leszögezném. Születésnapomra kaptam egy JBL Xtreme 2-t, és teljesen rákaptam. Sosem szerettem hangosan hallgatni a zenét, sosem érdekelt a tüdőt remegtető basszus. Egészen idáig. Ezzel a kis hangszóróval jól elvagyok, de úgy érzem kellene valami erősebb. Házba kellene egy hifi rendszer (zene hallgatás főképp, film nézések stb), azonban egy márkát sem ismerek. Tudnátok segíteni? Kb 100 ezer forintot szánok rá, de hajlandó vagyok fölé menni (mittomén van egy ultra-baszó kaszáló gépezet 150 ezerért, akkor azt megvenném).

2020. aug. 12. 19:02
1 2 3
 11/23 Salx Narval ***** válasza:
Hát, megadtad a max pénzt és az igényeidet ebből ez a legjobb amit kilehet hozni szerintem. Ettől többet csak akkor kapnál a pénzedért, ha magad szednéd össze régi cuccokból de mint írtad nincs tapasztalatod e téren ezért nem sok értelmét látom hacsak nincs valaki aki segítene. Nm fogsz benne csalódni én hallottam szólni. Ha elégedett vagy a JBL X2-vel ( ami a maga nemében nem rossz ), akkor ettől elakad a szavad az tuti.:D
2020. aug. 14. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Salx Narval ***** válasza:
Az AKAI GX-ek valamikor stúdiómagnók voltak, ezt az egy típust nálunk is piacra dobták anno. Naponta elmentem megnézni a kirakatban míg végre rászántam magam, jobban mondva kitaláltam, hogy honnan szerzek rá pénzt.:D Akik szeretik a klasszikus zenéket azok nem csalódnak a hangzásában, nem digitális eszközökkel készített zenék lejátszásához való, ezt egy öblös, lágy és mégis karakteres hangzást kedvelő zenehallgatónak ajánlom. Akik szeretik a bakelit hangzásvilágát azok ezt az élmény megkaphatják a GX-től.
2020. aug. 14. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Összerakosgatni nincs értelme, ugyanis nem értek hozzá. Sajnos olyan ismerősöm sincs, aki jól ismerné az ilyen dolgokat. Ha ez a Pioneer jól szól, akkor szeretni fogjuk egymást vele, sokat leszünk együtt :D Valószínűleg meg is rendelek most. Köszi még 1x!!!
2020. aug. 14. 11:57
 14/23 A kérdező kommentje:
Jah és lenne még valami, ezzel az erősítővel miket lehet majd állítani?
2020. aug. 14. 11:58
 15/23 A kérdező kommentje:
Min tud változtatni egy ilyen?
2020. aug. 14. 12:02
 16/23 anonim ***** válasza:

@Salx Narval köszi az infót, úgyis tervezgetek venni egy open reel-t már régóta, szeretem a bakelit hangzását, meg minden, csak sok vele a nyűg, unom már a lemezek takarítgatását, arról nem beszélve, hány tűt tettem már tönkre egy-egy óvatlan mozdulattal... karácsonyra meg is lepem magam egy ilyennel :D

Kérdező: én személy szerint azt mondom, ha zenehallgatáshoz kell, ne erőltesd az 5.1-et, jobb 2.0 rendszert tudsz összerakni ennyiért, az 5.1 filmezésre való.. vagyunk itt is, akik szívesen segítünk ebben, és találsz rengeteg csoportot/fórumot, ahol sok a segítőkész ember.

2020. aug. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Salx Narval ***** válasza:
Igen ez főleg mozizni jó, viszont egy viszonylag szűk teret is kitol rendesen és azért zenéhez sem utolsó, bár ha az lenne a fontosabb akkor fogadd el a srácok segítségét inkább.
2020. aug. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Salx Narval ***** válasza:
Én pontosan ezért vettem. A lemezeimet szüzen feljátszottam rá és utána szépen eltettem, ill mások új lemezeit is felmásoltam ha nem akartam megvenni. Volt és van is bakelitjátszóm de szinte csak erre a célra használtam. Ma már nem tétel a GX beszerzése a szalagé inkább.:D A 19-es fokozat eszi a szalagot de csak azon érdemes zenét őrizni.
2020. aug. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Tudtam én, hogy nem kell megrendelni még. Ha tudtok jobb rendszert , akkor szívesen fogadom a tanácsokat. Egy dolgot kérek, ne legyen használt. Elég rossz élményeim vannak a használt dolgok miatt, sokszor sz*pattak már meg. Ahogyan ebben is megtudnának, hiszen semmit nem tudok a dolgokról.
2020. aug. 14. 16:19
 20/23 anonim ***** válasza:
milyen zenéket hallgatsz, kb. mekkora területű szobába kell a rendszer?
2020. aug. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!