Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen szintetizátort vegyek?

Milyen szintetizátort vegyek?

Figyelt kérdés

El szeretnék kezdeni zongorázni, csak hobbi szinten nem komolyba, itthon nyomogatni a gombokat, megtanulni pár számot amikor kedvem tartja stb stb. és szeretnék egy szintit venni mert nagyon érdekel a zongorázás. Alap szinten már tudok valamennyire, sulinkban van egy zongora, több is, 2 és fél évig folyamatosan nyomkodom a billentyűket rajta hogy itthon megtanulok gépen egy zenét és azt megpróbálom eljátszani ott a zongorán. Valamint gépen is szoktam nyomni, ugye Virtual Piano, és szeretnék lassan beszerezni egy szintit mert azért egy zongora drága lenne még.

Max ár 50k de 30 körül szeretnék venni ha lehet egy jó féle, modern szintit ami megközelíti a valódi zongora hangját. Nem vagyok tapasztalt, nem tudom hogy 10k-ért lehet-e venni egy jó minőségű értelmes zongorát, én ezt néztem egyelőre [link]

de ti is ajánlhatok másabbakat.



#szintetizátor #zongora #zongorázás #milyenszintetizátortvegyek #zongoraszintetizátor
2020. aug. 13. 13:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Használtan nézegess midi keyboardokat, lehetőleg usb csatlakozósat! 20k alatt megúszod, és már egy asio4all és egy Bandlab Cakewalk + néhány free vsti is jóval többet nyújt egy szintinél. Hacsak nem extrém gyatra a géped persze.
2020. aug. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!