Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tv vásárlás előtt állok,...

Tv vásárlás előtt állok, milyen márkát vegyek?

Figyelt kérdés

Van némi elképzelésem, hiszen olvastam egy két véleményt pár márkával kapcsolatban. és annak hatására kialakult bennem némi "kép" erről.

De szeretnélek titeket is megkérdezni arról hogy milyen márkájú tv-t vegyek. Qled, 4k-ra gondoltam. bár tudom a 4k-t nem használjuk "MÉG" ki, de pl. ps4 -hez, és egyébként is ebben gondolkodom.

Samsungot akartam, de sok kommentet és tapasztalat utáni véleményt olvastam arról, hogy nehezen vesz bizonyos dolgokat, nehezen kapcsolódik eszközökhöz stb. Van is ilyen tapasztalaton személyesen is a samsungokkal, de azt gondoltam hogy ez csak egy kivételes negatív tapasztalat, ami nem mondható el úgy általánosan a Samsung tv.k ről. A netes vélemények szerint hát mégis sok ilyen és hasonló probléma van velük. aztán a Hisense márkában kezdtem el nézelődni, amiről sok jót halottam, ti erről a márkáról mit tudnátok írni? és úgy egyébként milyen márkát ajánlanátok?

(((Még egy kérdést ide biggyesztenék ha nem baj, tehát akkor most QLED vagy ULED??? :o )))


(Bocsi a helyesírási hibákért, és a gyér fogalmazásért)



2020. aug. 27. 23:14
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Igen, tökéletes!

Egyszer, lemerült a tv távirányítóm, de nem ugy ahogy az ált, szokott, hanem egyik pillanatról a másikra, hopp aztán kopp. azt hittem beszart. Felhíyvtam a szervízt, ahol mondták hogy ehhez a típusu tv-hez vannak nagyon fasza, tovább fejlesztett távirányítók, és a kérdésre hogy pl. ezek a tv-k konkrétan a bravia mennyire szokott beszarni, azt mondta hogy évek óta EGYET SEM látott még ott a szervízben, mert baszott jók. Hát ilyen ez a tv :)

2022. jan. 21. 18:47
 12/14 anonim válasza:

Köszi szépen, ez elég jól hangzik! :)

Hisense márkát néztük meg ma üzletben, de... a képminőségtől nem estünk hanyatt, kissé csalódás volt, pedig eddig eléggé arra hajlott a választásunk a leírása meg a vélemények alapján.

2022. jan. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Pontosan így voltam én is vele! Aztán amikor a hisense oldalán össze voltak keverve a képátmérő adatok, na mondom ilyen ratyi cégtől ilyen ratyi tv-t nem veszek! igaz hogy a sony -tol a telók nem a legjobbak, de minden másban kiválóak! tartósak, minőségiek! pl. hangzásban is! a ratyi jbl-t simán veri!
2022. jan. 22. 10:06
 14/14 A kérdező kommentje:
menjetek be pestre a sony szalonba, be fogtok szarni a gyönyörűségtől! :) a kiszolgálásról, szakértelemről nem is beszélve!
2022. jan. 22. 10:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!