Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen e-book olvasót ajánlotok?

Milyen e-book olvasót ajánlotok?

Figyelt kérdés
E-book olvasót szeretnék vásárolni, viszont nagyon nem tudom eldönteni, hogy milyen szempontok alapján szeretnék vásárolni. Nem akarok egy Kindle árban, szóval olyan max. 20 ezerért. Legfőképpen olyan könyveket akarnék rajta olvasni, amiket már nem - vagy csak horrorisztikus áron - lehet beszerezni, szóval számítógépről rá lehessen tenni.

2020. okt. 9. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Nekem van Pocketbook e-book-olvasóm is meg windowsos tabletem is (azért windowsos, mert az androidos tabletre nem lehet gépről rávenni semmit), a tablettel jobb olvasni. Az ebook-olvasóm ismertetője szerint majdnem az összes létező formátumot olvassa, de ez nem így van, mert a doc meg a pdf-formátumokat nem képes a kerethez igazítani, a tablet viszont igen.
2020. okt. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
A kapható legolcsóbb, a Navon 20 ezerbe kerül, és a vélemények szerint (árukereső) gyenge,.
2020. okt. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Kindle
2020. okt. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Van 3 itthon.

Először vettük a Navon Bigbookot, ez egy rakás szar, hangosak a gombjai, a PDF et nem jól kezeli, nem mindent tud megnyitni, nehéz is kezelni, és 1 év után lett benne egy hibás pixel csík.

2. Ebooknak vettünk egy Alcor Myth olvasót, ez már jobb a Navonnál, használhatóbb.

Nem rég vettünk egy Amazon Kindle 10-est na ez már tuti, van háttérvilágítása, könnyen kezelhető, jól nyitja meg a formátumokat, nem gondolkozik,ezt már tudom ajánlani, de árban is ez a legköltségesebb, de inkább egyszer vegyél egy normálisat, mint több gagyit és utána egy normálisat, miután rájöttél, hogy az olcsóbbak nem teljesen megfelelőek... Legközelebb is csak Amazon Kindle terméket vennék, de remélem pár évet nem kell venni újat.

2020. okt. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is utánanéztem még külföldi fórumokon + itt is gyakori kérdéseken és tényleg úgy látszik, hogy a Kindle a legkézenfekvőbb megoldás, így majd akkor beszerzek egy olyat. Köszönöm mindenki válaszát :)
2020. okt. 12. 11:09
 6/6 anonim ***** válasza:
89%
Nyugodtan vehetsz használtan is Kindle-t, az enyém egy második generációs 2013-as Paperwhite, és pont ugyanolyan jól működik, mint az első napon. Ezek az eszközök nem öregszenek el úgy, mint egy telefon, mert az akksijuk alig van terhelve, ritkán is kell tölteni őket, és a feladatuk sem változik. Részben ezért is zsugorodik évről évre az e-könyv olvasók piaca: nem cserélik az emberek. Akinek kell, annak többnyire már van, és nincs oka újat venni.
2020. okt. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!