Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek kezdő elektromos...

Szerintetek kezdő elektromos gitárosként Cort X-100 gitárszettet vegyek 15W-os kombóval, vagy Fender Squier Affinity Strat szettet 15W-os kombóval?

Figyelt kérdés

Már két éve gitározok akisztikuson, de a kedvenc stílusom a metal és a hard rock. Tudom hogy ahhoz sokat kell még gyakorolnom, és így elősször majd csak alternative-rock-ot meg indie-rock ot tanulgatnék rajta elsősorban.


Itt a két szett:

[link]


[link]



2020. nov. 20. 18:26
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném, hogy a Cort jobban tetszik külsőre, és olvastam arról is, hogy a dupla humbucker jobb lehet majd a későbbiekben a torzításokhoz, viszont a Fenderről rengeteg jót lehet olvasni a neten, a Cortról meg kb csak Indiai tesztek vannak amikből nekem nem jön le hogy megéri-e hosszabb távon.
2020. nov. 20. 18:33
 2/6 anonim válasza:
100%
Tényleg szép a Cort gitár is. De ha lenne rá lehetőséged a Fendert ajánlanám. Szerintem dögősebb hangja van. Még így 15 wattosan is. Nem fogod megbánni.
2020. nov. 21. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
3%

Squier, nem Fender. Szettben nem vásárolunk. Nézz körül:


[link]


Vannak olyan olcsó, elfogadható, belépő szintű hangszerek, amiket alig használtak. Ne kapkodj!


Nevenincs hangszert nem veszünk!

2020. nov. 21. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Már bocs, de egy Affinityre már rá tudjuk mondani azt hogy Fender, nem úgy mint az ilyen-olyan átgondolatlan kópiákra.
2020. nov. 24. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
9%
Hogy a kérdésre is válászoljak, Neem, az affinity nem metal és hard rock-ra való. Megszólal, sőt jobb pickupokkal pláne de nem erre használjuk.
2020. nov. 24. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ideálisabb egy Yamaha Pacifica-t venni gitárnak és egy Boss Katana Mini-t erősítőnek. A katana minden olcsóbb erősítőtől jobban szól, amit az elmúlt években hallottam!
2022. ápr. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!