Xbox vagy Ps4? Családnak lenne, 4K tv adott,de nem tudok dönteni.

Figyelt kérdés

Nem nagy játékosok egyedül öcsém játszana komolyabb autóversenyzős játékokkal. Inkább ilyen lájtosabb szórakoztató játékokra lenne, amivel elvan a család vagy akár többen is tudnának játszani most a karanténban.


Xbox felé hajlok a forza miatt, de nem tudom megéri-e a felárat a one x. vagy elég a one s? (Lutri mert lehet annyira nem fog nekik bejönni a konzol világ)


Kezelhetőség, magyar nyelv, akár ingyenes játékok, családi játékok terén melyik a jobb választás? Ps4pro vs. one x vs. one s? Szerintetek?



2020. nov. 30. 22:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
P4pro.
2020. dec. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%
A Forza ne "tévesszen" meg. PS4-re ott a Gran Turismo Sport, amiben még élethűbb is a vezetés, mint a Forzában. De azon kívül ott van még az Assetto Corsa vagy a Project Cars első két része.
2020. dec. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Egyébként One X-en nincs magyar nyelv, ha jól tudom, PS4-en viszont van. PS4-re vannak családi játékok, pl Knowledge Is Power vagy a That's You.
2020. dec. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Xbox Oneon már van magyar nyelv. Ha beállítod Magyarországnak a lakóhelyedet a menüben.
2020. dec. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Jol értem hogy akkor nagyon melléloni nem tudok? Akar melyiket választom? Talán ps4en jobb a playlink funkció miatt a családi játék felhozatal...
2020. dec. 1. 18:58
 6/16 anonim ***** válasza:
Xboxra viszont ott a gamepass amivel rengeteg féle játékhoz hozzá lehet férni viszonylag alacsony áron .
2020. dec. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 BeNce1805 válasza:
24%

Szia!

Én nekem volt mind a 2 konzolhoz is szerencsém és a személyes véleményem alapján xbox!

A forza játékok lekörözik véleményem szerint a grand turismokat!

Xboxon a kinekt is jelentősen jobb!

Más különbség egyáltalán nincs a ps és az xbox között mint az egyedi címek!

Szerintem az xbox kicsit felhasználó barátabb is! A kontroller ugye a másik különbség ezt mindenki maga tudja melyik a kényelmesebb ( nekem személy szintén szintén az xbox gombok elosztása illetve kialakítása jön be!)

Az ,hogy one s vagy one x az igazából csak apró különbségek vannak amit talán a legtöbb ember észre se venne!

A one x kicsit gyorsabban tölt, minimálisan szebben futtatja a játékokat illetve szebb képet ad egy kicsivel!

Itt inkább részemről az döntene ,hogy éppen melyik konzol csomaghoz adnak több játékot illetve kontrollert!

Remélem tudtam segíteni, ha valami kérdésed lenne még nyugodtan írj!

2020. dec. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hármas vagyok. A One X alatt Series X-et értettem, nem tudom követni ezt az elnevezést :D One X-en valóban van magyar nyelv, nem rég jött egy frissítéssel, Series X-en viszont nincs, ha jól tudom, de gondolom előbb-utóbb azon is lesz.
2020. dec. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Miért ne lenne magyar nyelv hozzá? Ugyanaz az oprendszer fut jelenleg mindegyik konzolon xd.
2020. dec. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy az operációs rendszer ugyanaz, de mégsem egyezik neg teljesen, nem pont ugyanazokat kell lefordítani. xd Egyébként egy magyar tesztben láttam, hogy nincs magyar nyelv, de akkor lehet ő nézte be. xd
2020. dec. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!