Xbox vagy Ps4? Családnak lenne, 4K tv adott,de nem tudok dönteni.

Figyelt kérdés

Nem nagy játékosok egyedül öcsém játszana komolyabb autóversenyzős játékokkal. Inkább ilyen lájtosabb szórakoztató játékokra lenne, amivel elvan a család vagy akár többen is tudnának játszani most a karanténban.


Xbox felé hajlok a forza miatt, de nem tudom megéri-e a felárat a one x. vagy elég a one s? (Lutri mert lehet annyira nem fog nekik bejönni a konzol világ)


Kezelhetőség, magyar nyelv, akár ingyenes játékok, családi játékok terén melyik a jobb választás? Ps4pro vs. one x vs. one s? Szerintetek?



2020. nov. 30. 22:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

[link]


Itt lehet látni 2:40-nél xd Viszont írják a kommentekben, hogy utólag ki lehet választani a magyar nyelvet xd Szóval van hozzá magyar nyelv, csak el van dugva xd


xdddddddddddd

2020. dec. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
#7 A Kinect-től nem tudom mit vársz, már nem is lehet kapni, beszűntették a gyártását, One X-re is csak átalakítóval lehet rákötni. Ha az ilyen arcade dolgoknál tartunk, akkor a PS-re viszont van VR.
2020. dec. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Koszonom a sok választ!

Végül az xbox mellett döntöttem:)

2020. dec. 4. 22:43
 14/16 BeNce1805 válasza:

#12

Szia

A Vr kicsit más árkategória mint egy kinekt, funkciója is más!

Egyébként sok kinekt játék van amivel el lehet szórakozni, ez csak egy extra opciónak számít amit meg lehet említeni!

2020. dec. 5. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Igen, de a Kinect-et már nem lehet beszerezni. Amit amúgy nem is nagyon értek, mert sokan szerették.
2020. dec. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Helyesbítek: Nehéz beszerezni.
2020. dec. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!