Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Első okosóraként vagy okoskark...

Első okosóraként vagy okoskarkötőként melyik készüléket ajánlanátok egy huszonéves fiatalnak?

Figyelt kérdés

Eddig nem nagyon sportoltam, de szeretnék egészségesebben és aktívabban élni, és gondoltam, érdemes lenne beszerezni egy okosórát vagy karkötőt, amivel tudok aktivitást mérni, kalóriákat, alvásminőséget, pulzust stb. Emellett igazából másra nem nagyon használnám, nyilván az időt azért megnézném rajta, ha kell. De az ilyen funkciókat, hogy képnézegetés, messenger üzenetek, telefonhívás, zenehallgatás, ébresztés meg akármik, biztosan nem használnám ki. Sose volt még okosórám vagy okoskarkötőm. Ha ez számít, egy régebbi Xiaomi okostelefonom van, Redmi Note 4X, ezzel használnám az órát.


Még annyit, hogy uniszex órát szeretnék, és esztétikailag jobban tetszenek a kerek számlapos órák, mint a szögletesek, úgyhogy azokat részesítem előnyben, de nem kizáró ok az se, ha másmilyen alakú. Eddig a Xiaomi Haylou LS05 Solart néztem, állítólag az üzemideje nagyon jó, szép is, és árban körülbelül ennyiben vagy ennél kevesebben gondolkodom, viszont valahol azt olvastam, hogy ez az óra nem megbízhatóan számolja az elégetett kalóriákat, ami nekem pedig fontos lenne.


2021. jan. 6. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Brand 5 vagy brand 6 egész jó.
2021. jan. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Polar
2021. jan. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Maximum 15 ezret tudnék költeni rá.
2021. jan. 9. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!