Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit ajánlotok egy huszonéves...

Mit ajánlotok egy huszonéves embernek, akiknek sose volt még barátja? Lehet élni párkapcsolat nélkül? Vagy ha meg is szokjuk az életet nélküle, érdemes úgy élni?

Figyelt kérdés

2020. dec. 28. 11:36
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
63%
Párosan szép az élet, de lehet élni nélküle. Én is sokáig éltem egyedül és megvagyok, de ismerek olyat aki már az 50 felé közelít, soha nem volt párja és jól megvan.
2020. dec. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
74%

Hat mint magadon tapasztalod lehet elni nelkule. Igen kenyelmes, senki nem szol bele az életedbe.

De 20 evesen igen fiatal ezekhez a nagy volumenu kerdesekhez. Majd jon valaki ne aggodj. Lehet nem is egy.

Enis 20 vagyok mar volt 2 baratom, de nen erzem hogy elorebb lennek, mivel egyikkel se sikerült tenyleg hosszutavon maradni. Ne legyel elkeseredett.

2020. dec. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
81%
A múltadból nem következik egyenesen a jövő. Nekem sem volt párkapcsolatom huszonéves korom előtt. Aztán meg lett több is.
2020. dec. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

És ha azon gondolkodok egyre többet hogy értelme nincs az életemnek egyedül, akkor is lehet így élni? Minek, kinek éljek? Nem tudok senkinek adni se ajándékot, figyelmet, szeretetet, semmit. Csak fogyasztom a vizet, áramot, levegőt, ennivalót, gyógyszert és kész, ezért vagyok, azaz a semminek.

És nem túl kényelmes az se, hogy soha nincs senki, aki a karjaiba venne, ellenben ha lenne, az már az volna.

2020. dec. 28. 11:49
 5/31 anonim ***** válasza:
14%
Ajj már ez a sok kesergés. Azt se tudom mi lesz 10 perc múlva, nem hogy azt, hogy az életemben mikor mi lesz... Álljál le, élvezd a napokat, és úgyis lesz valakid, ha nem vagy egy igazi tuskó f.szarcú.
2020. dec. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Tudnád mennyi napot élveztem! A legjobb évem volt ez eleddig, csak rájöttem, hogy mindenféle köcsög dologgal nyomom el a mindennapjaimat, hol zenével, hol a tanulással, csak néha kibújik a depresszióm és rájövök, hogy ez a mélyben toxikus. Nem 16 éves vagyok, és vasbiztosan azt érzem, hogy én már így maradok, és pont ez az amiért most letargikus vagyok.:( Hát hadd fájjon már, hogy semmit nem érek ez az életben, az lenne a gáz ha ez nem zavarna!

De tanácsot még mindig nem írtatok, csak azt, hogy jó ez így.:(

2020. dec. 28. 11:54
 7/31 anonim válasza:
46%
Én is így vagyok kérdező. Ne nyafogj már, nem te vagy az egyetlen ilyen szerencsétlen. Jól esne persze, de mindennek oka van. Én pl rájöttem hogy olyan munka az életem útja, amibe nem férne bele egy párkapcsolat. Törődj bele, ennél sokkal rosszabb helyzetben is lehetnél. 25/N
2020. dec. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
75%
Azt ajánlanám, hogy a saját igényeid szerint cselekedj, nem random GYK-s trollok kommentjei alapján. Végső soron kinek is akarsz megfelelni?
2020. dec. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
#7 Amúgy nem vagyok egy kritikát nem bíró ember, legalábbis dolgozok rajta, de most miért vagyok szerencsétlen, ha nem haragszol?xd
2020. dec. 28. 11:59
 10/31 anonim ***** válasza:
90%
Ennyi idősen én is ezt éreztem mint te. Teltek az évek, jó sok év, és tényleg azt hittem egyedül maradok, de igazából annyira nem is érdekelt. Mérgező körülmények között éltem, amiből nem volt kiút. Depressziós voltam, szorongtam, munkám nem volt, egyetemen is szenvedtem ahonnan végül a finishben kibuktam. Utána elmentem dolgozni, de a méreg megmaradt az életemben, de egy fokkal jobb volt így, hogy volt saját keresetem, nem szégyenkeztem. Aztán egyszer csak a méreg felszívódott, majd 1 hónap múlva szerelmet vallott nekem egy lány (26 éves voltam ekkor). Ne görcsölj ezen a dolgon, csak legyél nyitott.
2020. dec. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!