Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Apple airpods vagy fejhalgató?

Apple airpods vagy fejhalgató?

Figyelt kérdés
Sziasztok azon gondolkoztam melyik érné meg jobban.Egy apple airpods iphone telefonhoz vagy egy fejhalgato hasonló ársávban.Főleg zenehalgatásra lenne otthon.

2021. jan. 8. 10:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha otthon, akkor fejhallgató.
2021. jan. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Morzsi007 ***** válasza:
Nekem volt airpods-om, nagyon szerettem, de otthonra egy fejhallgatót ajánlanék, fület körülölelő (over-ear) kényelmes, minőségí fejest.
2021. jan. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Milyen minőségi fülest?
2021. jan. 8. 11:45
 4/9 A kérdező kommentje:
*fejest
2021. jan. 8. 11:45
 5/9 Morzsi007 ***** válasza:

60-70E-ből már egy jobb fejhallgatót lehet venni, vezetékeset.

Milyen zenére kellene, miről hallgatnád, pc, mobil?

2021. jan. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Morzsi007 ***** válasza:
Amúgy melyik airpods-ot nézted?
2021. jan. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mobil zenehalgatásra lenne.

Második generácios airpodsot néztem.

2021. jan. 8. 12:18
 8/9 Morzsi007 ***** válasza:

Ha nem zavar a vezeték, akkor egy Audio Technica M50x-et ajánlanék elsősorban. Ha van lehetőséged hallgasd meg, akár mit választasz mielőtt megveszed. Esetleg nyitott fejhallgató, ha komoly vagy élőzene érdekel túlnyomó részt.

Az Airpods Pro az iphone-nal egy jó párosítás, jó a hangja. De ez drágább, mint a 2. gen. airpods.

Használt cuccal jobban jársz, mint egy újjal, sokszor az új ár fele vagy még kevesebbért találni nagyon jókat. Mondjuk amit említettem (M50X) az elején az nem olyan drága újonnan sem.

2021. jan. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nekem Airpods 1 van és egy Beats Studio 3.

Mindegyik jó. De a beatsnak azért jobb a hangja és zajszűrős is... nameg telefonálni is lehet ele természetesen.

Ha nem akarsz kint az utcán zenét hallgatni akkor szerintem inkább a fejhallgató.

2021. jan. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!