Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mitől égett ki a lávalámpám,...

Mitől égett ki a lávalámpám, mikor most vettem?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem egy lávalámpát a Media Marktban, otthon bedugtuk, olyan...egy, másfél órán át ment, majd kiégett benne az izzó. Nem gondoltam, hogy ez normális lenne, így visszavittem ma, hogy cseréljék ki, mert az előző lámpám 10 évig volt jó, ki is cserélték kaptam ma egy ugyanolyat. A mai volt olyan kegyes, hogy három órát bírjon ki, mikor kiégett az izzó, két nap alatt ez szerintem sok. Most vagy a termék ennyire rossz, vagy nálam van itthon valami probléma? Az előzővel nem volt ilyen problémám, ugyanoda dugtam mint ezt, semmi nem változott itthon, minden más készülékem, lámpám jól működik, mi lehet a probléma?

Ha érdekes, akkor a márkája Rabalux, egy mini, glitteres lávalámpáról van szó. Én sajnos nem értek hozzá és fogalmam sincs, mi lehet a probléma, szerintem ez nem normális.


2021. jan. 30. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, hogy hibás a konnektor?
2021. jan. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Zzzoli ***** válasza:
100%

1#

Ha a fali aljzat esetlegesen érintkezési hibás, azt abból észreveszi hogy cicereg és változik, vibrál a fénye az izzónak.

Ha a lakásban a többi elektromos fogyaszttó hiba nélkül üzemel, akkr nagy baj nem lehet.

3 fázisú rendszereknél, okozhat problémát a nulla megszakadása, de akkor anomáliákat tapasztalnál. Persze lehet hogy csak 1 fázisod van, ezt nem írtad.

Mivel a másik ugyanebből az aljaztból működött rendesen, így nagyon úgy néz ki hogy rossz sorozat amit kifogtál.

2021. jan. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Szellőzik rendesen?
2021. jan. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Zzzoli ***** válasza:
# lávalámpáról beszél? :-)
2021. jan. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Zzzoli ***** válasza:
#3 lávalámpáról beszél! :-)
2021. jan. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rendes izzó van benne zsenikém, legalább keress már rá, ha már fehér folt a térképeden!
2021. jan. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!