Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Internetes rádiót is szeretnék...

Kertész István 33 kérdése:

Internetes rádiót is szeretnék csatlakoztatni wifi routerhez amihez már csatlakoztatva van vonalas és mobil internet is. Kell jelszóvédelem az internetes rádiónak is?

Figyelt kérdés
Ha hülyeséget kérdeztem nézd el. 72-éves nyugger vagyok.

#internet rádió #Internet rádiók közötti különbségek? #Az Internet rádió ára befolyásolja stabil rádiózást? #Stabil internet rádiót szeretnék.
2021. febr. 13. 23:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Tisztázzuk a problémád!

Te akarsz egy rádiót üzemeltetni, vagy hallgatni?

A WIFI routerre van csatlakoztatva egy gép kábelesen, valamint mobilról is használod az internetet?

A rádió, ha a tiéd, akkor egy külön számítógépről üzemel? Maga egy rádióadást nem kell levédened külön, ha a gép táveléréssel nem elérhető, de az otthoni WIFI mindenképpen jelszavas legyen, mert könnyen potyázhatnak rajta a szomszédok.

2021. febr. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Wi-Fi-s internetrádió hallgatásáról lehet szó jelen esetben.

A jelszóvédelem a Wi-fi hálózatnak kell, amely jelszót minden vezetéknélküli eszköz csatlakoztatásánál be kell írni. Így az internetes rádiónál is.

Egyébként - ha van okostelefon - akkor internetes rádió sem szükséges, ingyenes alkalmazások vannak erre, pl. Radiobox. Ha pedig az okostelefon hangszórójának minősége/hangereje nem túl jó, lehet venni Bluetooth hangszórót is, amivel szépen fog szólni.

2021. febr. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!