Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kalaptartó alá mélyládát...

Kalaptartó alá mélyládát helyezhetek e?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kalaptartóban van 6db SAL AHX1620 mélynyomó. A SAL RX-10/A mélyládámat beszerelhetem e alájuk vagy elkezdenek torzítani?



2021. márc. 4. 16:35
 1/5 Szirty ***** válasza:
100%

Ha befér berakhatod :)

Aztán hogy hova kötöd be, hogyan hajtod meg az más kérdés.

2021. márc. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A bekötéssél nem lenne gond, csak arra voltam kíváncsi, hogy a kalaptartós mélynyomókat rongálja e.
2021. márc. 4. 21:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Olyat csinálhat a mélyláda,hogy annyira berezegteti a kalaptartóban lévőket,hogy nem fognak szépen szólni...

Ha van mélyláda,akkor a kalaptartóba már nem teszünk mélyhangszórót..

2021. márc. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már ilyen gyengébb láda is ilyet csinál?
2021. márc. 4. 21:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Gyengébb láda nem..

Viszont többet árt mint használ..

Nem kell agyon pakolni sok különböző féle kicsivel,ráadásul különböző elhelyezéssel,mert így nem egyszerre dolgoznak,más a hangzásuk,még az is lehet hogy valamelyik késik a többihez képest,rosszabb esetben meg nem azonos fázissal szólal meg,így meg még gyengít is, minthogy erősítene a hangon..

Régen én is csináltam ilyeneket..

Nagyot néznél,ha a sok kicsi helyett inkább egy darab nagyobbat raknál be,hogy az mit tud....

1db 30-as zárt láda,vagy max 40-es,,szépen is és hangosan is tud szólni..

2021. márc. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!