Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért merül ilyen gyorsan a...

Miért merül ilyen gyorsan a Kindle ebook olvasóm?

Figyelt kérdés

Nem rég vettem egy Kindle ebook olvasót a Media Marktban.

Igazából tartósan még nem használtam, csak a polcon van.

Az eszköz repülős üzemmódban van, tehát se wifi se más nem megy rajta. A háttérvilágítása is teljesen le van húzva, és a kijelző is mindig kikapcsolt állapotban van, de mégis lemerül - használat nélkül - kb 1-1,5 hét alatt.


Van egy másik ebook olvasóm, az Alcor, de kb 3 hónapja töltöttem utoljára,mégis majdnem fullon van még mindig.


Normális, hogy a Kindle ennyire nem birja, vagy csak az enyém ilyen?



2021. ápr. 8. 11:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Fura Kindle-k lehetnek ezek... A családban három van, Paperwhite-ok, 6 vagy hány évesek, erősen bírják.
2021. ápr. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Megkérdeztem, hat évesen napi 4 óra olvasással két hét.
2021. ápr. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Wow. 6 éves és két hetet bír még mindig, az tök jó.

Nyilván, ha én is aktívabban fogom használni, akkor derül majd ki, hogy mennyit is bír.


Az enyém egyébként ilyen, bár nem tudom számít-e. :D

[link]

2021. ápr. 22. 08:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!