Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az okos TV jó megoldás, ha...

Az okos TV jó megoldás, ha nem sokat nézek TV-t, de sok zenét hallgatok? Vagy felesleges lenne ezért venni?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 10. 21:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Zenére ott a telefon.


Okos tvn Van Youtube, meg hasonlók...meg tudsz streaming szolgáltatást nézni, eredeti minőségben, de fizetős, de nem vészes.

2021. ápr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megérné. Konkrétan tv-t én se szoktam nézni, de Netflix, HBO GO sokkal jobban megéri.
2021. ápr. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy min keresztül hallgatsz zenét.

És, hogy érdekel a magasabb felbontás. Illetve számít e a fogyasztás.

Ha kicsit több infót adsz a zenehallgatási szokásodról, akkor jobban tudok segíteni.


Személy szerint utálom az okos TV-t, mert buta, mint a föld.

Ha van netkapcsolat, akkor minden bekapcsolásnál a képembe tolja a friss ajánlatokat. Nem számít, hogy nem fizettem elő semmire.

Ha megszüntetem a netet, akkor nem frissül az ajánlat, de a régit akkor is kiteszi.

Annyira okos, hogy nem sok programot lehet rátelepíteni, de frissíteni már akkor sem tudja magát, ha minden törölhető programot töröltem.

A távirányítót időnként elveszti. Mondjuk ez inkább talán Samsung betegség.

Csak azért van, mert tud 4K-t és tudtammal nagyobb méretben csak okos TV-t gyártanak. Meg nem volt olcsó és ezért jelenleg amúgy sem cserélném le.


Egy számítógép van rákötve.

A kereskedelmi adók agymosását és reklámjait nem szeretem. Nem nézek csatornákat.

Amit meg akarok nézni, az elérhető neten. Reklámmentesen.

A youtube-ot sem vagyok hajlandó reklámmal nézni, így csak számítógépen nézem, megfelelő böngészővel.

Nem hülyültem meg, hogy olyanért fizessek, ami nem kell. Megőrült a világ, hogy ezt hagyják az emberek és képesek fizetni egy anti-szolgáltatásért.


Egy PS5 is rá van kötve. A HDR cucc nagyon ott van.


Okos TV-khez készítenek soundbar-okat. Ha másért nem, akkor ezért talán érdemes lenne cserélned. Persze egy jó fajta eléggé zsebbe nyúlós.

De, ha jól rémlik, akkor egy ilyen cucc párosítható telefonnal is.

Illetve vannak más TV nélküli megoldások is zenehallgatásra.

2021. ápr. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

hát az én tv-m is tud olyan, hogy a képernyőt lekapcsolja aztán lejátsza a zenét.

csak hát 100-150 ezerért már olyan hangszórót kapsz, hogy a második szomszédot is fel tudod vele zavarni....

ha zenét szeretnél hallgani akkor zenelejátszó, erősítő, hangszóró kell nem tv.

2021. ápr. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Spotifyn hallgatok leginkább (fejhallgatóval)

Viszont szeretném ha egész nap mehetne, ha kedvem tartja.


Régebben sok filmet és sorozatot néztem, viszont nem tudom hogy nem-e lenne kedvem egyszer csak megnézni egy filmet.

A felbontás nem számít, csak ne legyen kevesebb, mint 480p.


Igazából csak, azért gondoltam az okos TV-re, mert "minden házban van TV". (még a szegényebb családoknál is)

Nem tudom, nem-e néznének bolondnak, ha nincs.


Ha nem okos tv-t, akkor mit ajánlotok? Pénz annyira nem lényeges.

2021. ápr. 10. 23:50
 6/11 anonim ***** válasza:
ez esetben vegyél egy tabletet, azán filmezhetsz is.
2021. ápr. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mivel van spotify-od, így ezt okostévén is tudod használni,vsn azon is ilyen alkalmazás. Én is időnként így hallgatom itthon, mivel a TV rá van kötve az erősítőre, plusz a Samsung TV-van olyan lehetőség, hogy ki is lehet kapcsolni a képernyőt. Ilyenkor a telefon amolyan távirányítóként működik, és azon tudsz számot kiválasztani, léptetni stb
2021. ápr. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Szirty ***** válasza:
Lehet hogy nagyon meglepő és eretnek dolgot írok, de: A TV nem erre való!
2021. ápr. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne azzal foglalkozz, hogy ki minek néz. Az az ő dolguk.

A lényeg, hogy te mit tartasz magadról.

Az, hogy nincs TV-d, a mai világban, inkább egy jó pont, mint rossz.


Nekem sem volt sokáig TV-m.

Mivel a TV elsősorban a kereskedelmi adókra van specializálva. Olyat pedig nem nézek.


Ha csak zenére kellene, akkor egy normális hangcucc, ami szépen szól. A TV nem ilyen.

Ha filmet néznél számítógépről, akkor monitor hozzá és rákötöd a hangcuccra.

Egy 27"-os monitor már nem kicsi és nagyon szép képet tud adni.

Ha 4K-ban kell, akkor 30-32" körül kell nézelődni.

Ha már nem egyedül vagy, akkor érdemesebb egy nagyobb TV-t beszerezni, mert kanapén jobb összebújni, mint két széken külön ücsörögni.


És végső soron a fogyasztás sem mindegy, ha te fizeted a villanyt.


A fontos, hogy ne azért vegyél TV-t, mert másnak is van.

2021. ápr. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha inkább zenét hallgatsz, akkor vannak olyan erősítők amit kezelik a spotify-t
2021. ápr. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!