Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Fülhallgató egyik fele halkabb...

Fülhallgató egyik fele halkabb, mint a másik. Hogy tudnám megjavítani?

Figyelt kérdés
Szóval az előbb zenét hallgattam, amikor éreztem, hogy rámászott a lábamra egy pók. :'D Megijedtem, hirtelen felpattantam és a fülhallgató zsinórja meghúzódott. Nem tört meg meg semmi nem látszik, csak annyit vettem észre, hogy a jobb oldal sokkal halkabb lett, mint a másik. Most más eszközön nem tudom megnézni, hogy működik-e, de szerintem a fülessel van baj. Gyorsan meg szeretném oldani, mert nemrég kaptam ezt az új fülest és édesanyám kinyír, ha ezt megtudja. xD Segítsetek! :(

2021. ápr. 13. 01:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha két fuleden megcseréled, akkor is így hallod?
2021. ápr. 13. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen :D Sőt nekem lehet cserélni, hogy melyik oldalon legyen a zsinór. Megcseréltem, de így sem működik rendesen. :C
2021. ápr. 13. 01:55
 3/12 A kérdező kommentje:

Ohh, azigen! Nem csináltam semmit, csak fél fülemmel hallgattam tovább a zenét erre random megjavult. *-*

Jaj amúgy köszi a segítséget! ^^ Jó éjt!

2021. ápr. 13. 02:38
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kirántottad a gépből, ahova be van dugva :D Próbáld meg visszanyomni a foglalatba (ha ez a gond)
2021. ápr. 13. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Kontakt hibának tűnik. És mivel a mozogsz és ritkán jön elő, nekem is a jack-jack kapcsolat lenne az első, amit megnézek.
2021. ápr. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nyílván megnéztem, hogy véletlen ki húztam-e és mint mondtam kihúztam, bedugtam, megcseréltem. Próbálgattam, de nem javult.

Amúgy most megint rossz. :"D

2021. ápr. 13. 08:43
 7/12 anonim ***** válasza:
A jacket forgasd kicsit
2021. ápr. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Próbáltam már és sajnos most sem működik. Viszont azt vettem észre, hogy van egy pont, amikor félig ki húzom, akkor egy pillanatig jól működik. Eddig csak egyszer sikerült meg találni azt a pontot, nagyon nehéz ott megtartani.
2021. ápr. 13. 15:30
 9/12 anonim ***** válasza:
Lehetett kosz, vagy aljzat hiba is.
2021. ápr. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem ez négypólusú jackek hárompólusú aljzatba szúrásakor szokott előjönni, aztán bedugom abba az adapterbe, ami a teló headsetet egy zöld meg egy rózsaszín jackre dobja szét, és jó is lesz.
2021. ápr. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!