Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » TV-ből melyik márkát vagy...

TV-ből melyik márkát vagy márkákat preferáljátok inkább, és milyen szempontok alapján választotok TV-t?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 13. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt szempont a márka, csak annyi volt a lényeg mikor vettem, hogy okostévé legyen, olcsón. Összehasonlítottam az akkori kínálatot tudás és ár alapján, végül vettem egy Toshibát. Teljesen meg vagyok vele elégedve, teszi a dolgát három éve.

Semmiben nem vagyok ilyen márkabolond, a funkcióját nézem mindennek, és az ár-érték arányát.

2021. ápr. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Samsung, LG
2021. ápr. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lg -bol az oled, ha nem írtál arkategoriat.

Alatta mindegy, de ha marka izgat akkor Samsung LG vagy Sony.

Ezek saját tévéket gyártanak ,

A legtöbb másik márka valami atmatricazott dolog.

Felesleges szerintem jvc, toshiba, Hitachi brandek között vacilalni mert mindegyik a török vestel cég termékei, akárcsak az Orion vagy akár az olcsóbb Panasonic televíziók.


Elmész boltba megnézed őket megveszed ami tetszik. Ha van LG oledre pénzed akkor azt veszed mert annál jobb jelenleg nincs.

2021. ápr. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Samsung és LG mindenképp, illetve sógoromnak kb. 4-5 éve egy Panasonic van napi használatban, és tökéletes, semmi hibája, szóval ez a top3 szerintem! Kérdés, hogy mennyire olcsó Panasonic, "sógié" 4K-s, 180-200 ezer körül vette anno.

Bár nemsokára lesz ugyan PS4-em, de mivel leginkább csak sima tévézésre használom, és a HD-csatornák is "csak" 1080p-ben mennek, ezért FHD-nál nem is vennék nagyobb felbontásút, legalábbis jelenleg, illetve amilyen kevés helyem van, nagyon kimaxolva 110 cm lenne a képátló, arra meg szerintem főleg felesleges a 4K ! Most csak egy 80 cm FHD van, és pont jó, illetve ez alapján ugyanúgy minimum 2×10W hangszórók, USB, HDMI, Ethernet, illetve előny a Scart és a sport-üzemmód! Tévézéshez DVB-T és DVB-C elengedhetetlenek, árban max. 135 ezer Ft. Ennyi.

2021. ápr. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Samsung abszolút csúcs, volt két LG is, azok is nagyon jók voltak, de a Samsungnak sokkal szebb a színvilága.
2021. ápr. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!