Milyen tabletet ajánlotok rajzoláshoz?

Figyelt kérdés
Szóval komolyabban elszeretnék kezdeni digitálisan rajzolni, ezért szeretnék egy tabletet amihez van ceruza is digitális rajzoláshoz. iPadet nem akarok venni, hanem valami olcsóbbat amin csak rajzolnék vagy mellette más kis dolgok. Köszi előre a válaszokat! :)

2021. aug. 4. 00:43
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

Microsoft Surface Pro 7.

Ismerősöm, aki nagyon szépen rajzol, egy ilyet szemelt ki magának.

Jelenleg egy gépre csatlakoztatható eszközt használ, de nem szeretne többé a géphez kötődni.

2021. aug. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

Ezek közül válogass!

2021. aug. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 xKakashix ***** válasza:
sajnos a komolyabb digitális rajzolás és az olcsóbb szó eléggé ellent mond egymásnak.. a Wacom termékek nagyjából ipad kategória árban vannak, xp-pen jó lehet még, meg amit 2-es linkelt ott vannak még jók, viszont ha mást is szeretnél csinálni rajta és nem akarsz géphez kötve lenni, akkor ipad lesz a legjobb választás, megéri rá gyűjteni ha tényleg komolyan gondolod
2021. aug. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!pont most tervezek venni egy Ipadet.

Szintén digitális rajzolás, más egyébb dolgok céljából.

Azért ajánlom, van rá egy rajzos app, ami nem más mint a procreate, illetve ez az alkalmasás CSAK apple márkájú tabletekre van! Nagyon jó, egy csomó ecset, precízen lehet rajzolni, több száz ecset van, és ha ez nem lenne elég, akkor még egyedi ecsetet is tudsz feltölteni. Tényleg érdemes, nézz róla pár cikket, pár videót youtubeon, és gondold át mégegyszer!tudom, drága, de megéri, ha komoly rajzolásba kezdessz, és ha egyszer a jövőben jó rajzos válik belőled, boldogan fogsz visszagondolni, hogy jól döntöttél. Nekem most van egy samsung tabletem, és már százezer appot próbáltam ki rajta, de egyik sem volt olyan jó, mint a Procreate!

2021. aug. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!