Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mp4 lejátszón miért nincs...

Paradicsom31 kérdése:

Mp4 lejátszón miért nincs fent a szám, amit ferakok rá?

Figyelt kérdés

Van egy Philips GoGear 2GB mp4 lejátszóm. Eddig, amit letöltöttem, és feltaktam rá dalok, rajta voltak. Ma vettem észre, hogy amit, ma, frissen ráraktam, az sajnos nincs rajta a lejátszón.

Formáztam, reseteltem, semmi.


A helyzet pontosan az, hogy, amiket régebben (tehát 2 hete, 2 hónapja stb.) ráraktam, azokat ugye letöröltem, visszamásoltam, azok meg is jelentek a lejátszón. De amit ma töltöttem le, az továbbra sincs rajta. Ilyenkor mit lehet tenni? A formátummal nincs baj, ugyanazt a letöltőt használom évek óta, és ellenőriztem is, de más nem jut az eszembe :( nem hinném, hogy a lejátszóval lenne a gond, csak azt nem értem, hogy amit régen ráraktam, most letöröltem, aztán vissza raktam, azok mind ott vannak, de amit frissen letöltöttem, azok mintha rajta sem lennének. A memória sincs tele.


Valaki segítsen :(



2021. szept. 24. 18:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Gépen látom, hogy ráraktam, de a lejátszón belül semmi nincs rajta az új számok közül.
2021. szept. 24. 18:46
 2/7 anonim ***** válasza:

Próbáld meg, hogy csak az újat teszed rá.

Illetve a fájlok neve ne legyen túl hosszú, és ne tartalmazzon különleges karaktereket.


Némelyik lejátszó "kiakad" a nem latin betűktől is (cirill vagy pl. ázsiai nyelvek)

2021. szept. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Szirty ***** válasza:
A kódolás is probléma lehet ha a lejátszó nem ismeri azt amit ráraktál...
2021. szept. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megoldódott, egy másik letöltővel :) viszont akkor is furcsa..
2021. szept. 24. 19:51
 5/7 Szirty ***** válasza:
100%
Miért furcsa az, hogy ha van több különböző kódolási eljárás és azokon belül is többféle kódolási paraméter, egy lejátszó meg nem ismeri mindegyiket?
2021. szept. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak azért, mert eddig nem volt ilyen probléma.
2021. okt. 2. 19:07
 7/7 Szirty ***** válasza:

Gondolom eddig látatlanban is sikerült olyan kódolású zenét leszedni amit ismer a lejátszó. :)

Ez sem meglepő, mert vannak standard és így sokkal elterjedtebb formátumok így a műsorok 95%-a azzal van kódolva.

Most meg belefutottál egy ritkábba.

2021. okt. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!