Megéri a series s?

Figyelt kérdés
Most xbox one s-em van, de szeretnék új generációs konzolra váltani. Láttam, hogy az s nagyon jó áron van, csak nálam az a baj,hogy egy csomó játékom lemezes és nem tudom megérné e azt a 70-80 ezer forintot spórolni amennyivel több az x. Szerintetek?

2021. okt. 4. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed már többet nem játszanál a lemezes játékaiddal és teljesen át tudsz állni a digitális játékok vásárlására, akkor megéri. De ha bármikor is visszamennél hozzájuk, akkor sajnos csak a Series X jöhet szóba. Ha nem csak a lemez olvasó végett gondolkozol a Series X-en, hanem van hozzá megfelelő 4K felbontású monitorod/TV-d, esetleg hosszútávon gondolkozva később beszereznél egyet, akkor érdemes spórolni az X-re, mert később sokat számíthat annak a teljesítménye.
2021. okt. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút megéri ha még most el tudod adni a One s-ed mert ugye még magas az ára. Kevéssel megpótlod és van egy új generációs konzolod. Egyszer úgy is le kell váltani, és még most elég jó áron is meg tudsz válni a régitől, de ez csak az én véleményem.
2021. okt. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a bajom, hogy nekem nagyon jó lenne az s is csak nem szeretném a lemezes játékaimat újra venni, mert van köztük jó pár drága is (pl. Cod MW, Cold war, f1 2021 stb.) és ha ezeket újra kell vennem akkor majdnem ott vagyok mint a series x-nél
2021. okt. 5. 18:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor mi a kérdés? Neked nyilván nem éri meg... és azt még nem is említették, hogy az 512GB nagyon hamar elfogy, ha sok játékot pörgetsz egyszerre, akkor nem fogsz elférni rajta, az 1TB-os bővítővel meg szintén a Series X-nél vagy árban, igaz 1,5x akkora tárhellyel.
2021. okt. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!