Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik fülhallgató(k) szólnak...

Melyik fülhallgató(k) szólnak a legjobban?

Figyelt kérdés
Egy hangstúdióbam dolgozom, és szeretnék hangmérnök (is) lenni, de minden esetre fintos, hogy a fülem a legjobbhoz szokjon!

2021. okt. 16. 20:04
A kérdező szavazást indított:
Sennheiser
Sony
JBL
Samsung
Apple fülese
Maxell
Más, leírom kommentben
17 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Nem, nem fontos. Járj komolyzenei koncertekre, hallgass full akusztikus utcazenét, ha fülre akarsz gyúrni, és úgy általában élj füllel! Kommersz cuccok közül talán a Sennheiserre fog valamennyire felállni, de ott is kategória kérdése inkább, és még középkategóriában is küzdelmes lehet a viszonylag törékeny idióta felépítés.
2021. okt. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Audio-Technica, Beyerdynamic, régebbi AKG, Sennheiser (az újabbaknak meredeken zuhan a minősége)
2021. okt. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
22%
Razer is menő.
2021. okt. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha fontos a rèszletes, semleges hangzás, akkor mindenkèpp 100ezer forint körül gondolkozz.

Èn pl. mixingre Akg 712 pro-t használok, persze hangfalak mellett...

2021. okt. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet így meghatározni. Termék függő, és iszonyatos mennyiségű gyártó van kb 5% -t se soroltál fel.

Ott vannak az hifis/audiofil gyártók.

Apple fülese egy felhájpolt jó közepes minőség felsőkategóriás belépő áron. Samsung minőségi semmi extra.


Stúdió felhasználásra gyártanak kimondottan flat hangképű füleseket. Ez esetben ne kínára vesd tekintetedet... Hát nem olcsóak. Sony nak Sennheiser nek lehet van, nem tudom. Nekem Focal van. Nem studió. Nem tudom mi az árszint ami kell, de lehet egy Hifis fórumban vagy oldalakon kéne keresgélned :)

2021. okt. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a választható gyártók közül a SENNHEISER. Viszont felsorolok még pár gyártót GRADO, HIFIMAN, ( jobb mint a SENNHESIER ), Beyerdynamic ( ez is ), Audio-Technica, AKG, SONY drágább fejhallgatói ( 100 ezer Ft felettiek ).
2022. jún. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem stúdióba vegyél inkább fejhallgatót!
2022. jún. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!