Apple Watch SE vagy Series 6?

Figyelt kérdés
Nem tudok dönteni a két készülék között. Az SE mellett szól hogy árban barátibb és ár érték arányban sok mindent tud. Series 6 viszont rendelkezik EKGvel meg véroxigén szint mérővel, illetve a folyamatosan éber képernyő móddal. Ám bizonytalan vagyok, hogy ezek mind vannak e annyira hasznos, jó funkciók, hogy az ember inkább emellett a modell mellett döntsön. Esetleg aki rendelkezik valamelyik készülékkel tapasztalatok, vagy tanácsok?Szívesen meghallgatom a véleményeket. :) előre is köszönöm az építő hozzászólásokat

2021. nov. 10. 00:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
56%

#4 vagyok: rajtad múlik. Én biztos vagyok benne, hogy a mindennapi életben soha sem hiányolnád sem az EKG-t, sem pedig az Always On Displayt, mert alkalmazkodsz hozzá, hogy nincs. Utóbbi maximum akkor jön igazán jól, ha töltőn van a készülék, mert a kezeden hordva úgyis bekapcsol a kijelző, amikor megemeled a kezed.

Az EKG-ról meg annyit, hogy ha kiváncsi vagy rá, van-e bármilyen szívproblémád, akkor olcsóbb elmenni egy vizsgálatra, mint emiatt ráfizetni 40-50 ezer forintot. Nyilván ha azon a vizsgálaton valami aggasztó dolgot állapítanak meg, akkor vedd a 6-ost, de egyébként nagyon jól meg fogsz elégedni az SE-vel.

2021. nov. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

A szíjra kitérve, persze szeretnék pótszíjat, de csillagfény színűt nem lehet venni külön, csak a 7-eshez. Aminek ugye a legkisebb modellje is 41 mm, szóval ebből egyértelmű, hogy az SE-hez vagy a 6hoz sem kompatibilis az a külön megvásárolható szíj.


Utolsó válaszadó!

Nagyon szépen köszönöm a válaszod, valahol egyebkent titkon arra vártam, hogy valaki meggyőzzön az SE-ről. :DDD igazából mostmár inkább afelé hajlok. Felprobáltam már és szeretem volt első látásra. Szerettem volna érvekkel kizárni a 6-t. De a kommenteket olvasva vannak akik az SE vel megvannak elégedve es szeretik!

2021. nov. 10. 16:25
 13/19 anonim ***** válasza:
A szíjak terén nincs különbség! Ami jó a 7-hez az jó az SE-hez is, meg a 6-hoz is...
2021. nov. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Tudnátok mondani funkciókat, ami hasznossá teszi az Se-t?

Mármint sosem volt még Apple watchom, egyik ismerősöm áradozott címszavakban róla, hogy miket tud, mert nem volt sok időnk jobban bele menni a témába, hogy miert is jó egy ilyen okosóra?

Valaki tudna róla mesélni?

Mindennapi funkciók amik nagyon hasznosak?

Es például a telefonálás es üzenet küldés hogyan működik fajta? Jó?

Köszönöm előre is! :)

2021. nov. 24. 10:53
 15/19 anonim ***** válasza:

Olvass teszteket és nézz videókat a youtubeon.

A watch tilajdonképpen a telefonod tükrözése. Majd minden funkciót elérsz róla amit a telefonnal is meg lehet csinálni. De nem kell előhaszászni a telefont a zsebedből, táskádból, csak fel kell emelni a karodat.

2021. nov. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszod! :)

Természetesen nagyon sok videót megnéztem róla, illetve cikkeket, teszteket is olvastam.

Tulajdonképpen arra lennék kiváncsi hogy aki a mindennapokban használja mit szeret benne?

Illetve van aki szíjjat nem Apple boltban vásárol? Arról esetleg vélemény?

2021. nov. 24. 11:11
 17/19 anonim ***** válasza:

Szia!Ha veszel apple watch se-t akkor cellulart vegyél ,mivel azt telefon nélkül is tudod használni.

Én azért vettem,hogy bulikba ne vigyek magammal telefont,viszont félre beszélt az eladó ezért simat rendeltetett be.De nem ez a lényeg.


Ha nincs a közelben a telefonom,nem kapok értesítéseket és hívni se tudok,tehát nem sok értelme van.

Szóval erre szerintem figyelj,egy 20assal dragabb a cellular de megéri

2021. nov. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Még nem vásároltam szíjjat,de tervezek egy körpántosat.

Amugy nagyon sok helyen felvan tuntetve hogyha nem jó,vissza lehet kuldeni.

A méretre figyelj .

2021. nov. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

A cellularra en is gondoltam, de telenorosként sajnos ez a funkció számomra nem elerheto egyenlőre. És egy telenoros ismerosom szerint még egy jó darabig ez igyis fog maradni. Mar tavaly karácsonyra ígérték és akkor sem lett az e SIMből semmi. :/

De persze Kitudja, lehet bevezetik akkor jól jönne :)

Ezen kívül tapasztalatok a készülékkel kapcsolatban?

2021. nov. 25. 09:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!