Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nincs valami jó oldal, ami...

Nincs valami jó oldal, ami alapján TV-t vehetnék? Tehát hogy segít megérteni a műszaki dolgokat, és összehasonlít hogy melyik éri meg vagy nem a saját igény szerint.

Figyelt kérdés

2016. jan. 25. 08:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs, de ha leírod, hogy mi az elképzelésed mik az igényeid, akkor itt segíthetünk. Persze azt is, hogy mennyit szánnál rá!:)
2016. jan. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hu köszi. Összedem és megírom. Előre annyit 120-130e ft körül. 80-100 cm. Kép a képben.
2016. jan. 27. 18:11
 3/9 A kérdező kommentje:

Kábeltévénél most analóg adás van, tehát hogy azt is tudja fogni. Persze már minden TV tud digitálisat.


JÓ hangminőség, mivel a mostani berezonál ha felhangosítom.

Internet azt hiszem ilyen árfekvésben már van mindegyiknél. Tehát az is.

Usb-ről (pendrive) filmnézés.

2016. jan. 28. 00:19
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor vegyük sorra:

-kép a képben (PIP) Ez ugyan megtalálható a legtöbb készülékben, de nem abban a formában amiben gondolod. Nem tudsz egyszerre több csatit nézni. Csupán arról van szó, hogyha pl. külső eszközről nézel valamit(pendrive,HDD,stb.), esetleg internetezés közben tudsz megjeleníteni tv csatornát.


-analóg adás Új TV vásárlás esetén első dolgod legyen, hogy bemész a szolgáltatóhoz, és digitálisra váltasz. Ha van lehetősged és módod, akkor kérsz valamilyen HD csomagot is. Ezek a készülékek nagyon nem szeretik az analóg adást, nagyot fogsz csalódni ha azt nézel rajta. Mi a szolgáltatód?


-jó hangminőség Ez hagy némi kívánnivalót maga után, de mondjuk rá hogy elfogadható. Esetleg később beruházol egy olcsóbb házimozira, és élvezed.


-internet Természetesen kipipálva. De azért csodát ne várj tőle, ez nem PC.


-USB-ről filmnézés Ez is pipa. De ettől sokkal jobb megoldás lehet, ha WiFi segítségével megosztod a tartalmat pc-ről tv-re.



Összegzés: A 40 colos tv a minimum amit meg szabad venni. Ettől kisebb nem nyújt megfelelő élményt, már ez is határeset. Tudom a limit 130ezer, de én mégis egy picivel drágább készüléket ajánlok. Ebben minden van amire szükséged lehet, portok száma megfelelő, és ha már lúd legyen kövér, 3D is van benne. [link]


Remélem kielégítő a válaszom, ha nagyon sok az ára, akkor keresünk másikat:) De mondom ez telitalálat!

2016. jan. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Diginél vagyok. Évek őta tervezik a digitális adást, de még optika sincs lefektetve. Úgyhogy csak házról házra van jelerősítőkkel átdobálva a kábel. Középkor!
2016. jan. 28. 12:04
 6/9 A kérdező kommentje:
Szóval 130ezer van rá, ha tudnál valamit még ajánlani megköszönöm ezért az árért.
2016. jan. 28. 22:49
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez ugyan nem 3D-s, de megspóroltam neked 10 forintot:) [link] Ingyen kiszállítják.Én már több ízben rendeltem innen, megbízható.
2016. jan. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm! Nézegettem a hétvégén. A 150e Ft-os árfekvésben még most sincs versenytársa amit ajánlottál. Ezt az eladó is elismerte.


Csak az a kérdés, hogy kifutó árúról van szó nem rizikós -e ilyenbe beruházni?


És azt mondták, hogy a PIP rendszer ami a komolyabb, hogy TV csatornákat tesz fel a képernyőre, nos arra már nem lesz szükség mert a kódolás miatt nem lesz rá a szolgáltatónál lehetőség, mivel minden csatorna kódolt lesz így nem lehet majd megtenni, ez igaz?


Felvevőt TV adásról milyent ajánlasz hozzá?

Mert gond, ha nem tudunk elé ülni éjfélkor egy filmhez...


Köszi mégegyszer!

2016. febr. 7. 18:44
 9/9 anonim ***** válasza:

-Nem, nem rizikós ilyenre beruházni. Ebből semmi hátrányod nem származik:) Ezzel a szemlélettel, kb. évente cserélgethetnénk a digitális cuccainkat, rohamos a fejlődés. Ez meg bizony pénztárca függő. Hidd el ezzel a készülékkel jól jársz.


-Ezt a PIP-es kérdést nem egészen értem. Miért lennének kódolva az előfizetett csatik? Azokat dekódolják neked:)


-Így, hogy analógot adást nézel, és nincs is lehetőséged digitálisra váltani, a felvétel sem annyira egyszerű. Mindenféle eszköz nélkül tv-zel? Digitális adás esetében csak egy külső HDD-re lenne szükség, és játszva lehetne időzített felvételt készíteni a tv-ről. Esetleg merevlemezes DVD??:(

2016. febr. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!