Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik a legjobb hangszóró...

Melyik a legjobb hangszóró 10.000-ig?

Figyelt kérdés
Mini méretű kellene.
2021. dec. 5. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Hat szerintem kb semmilyen termek kategoriaban nincs olyan hogy X Ft-ert melyik a legjobb...


Melyik sutemeny a legjobb 700 Ft-ig?


Kinek mi. Minden 10.000 Ft alatti hangszoronak van ami adott tulajdonsagban jobb masban masik jobb. De meg a 15 millos hangfalakra is igaz ez. Ott sincs olyan hogy abszolut "legjobb".


Ha lenne legjobb, akkor mast nem is kellene gyartani a 9990 Ft-os kategoriaban.


Van ami jobb zenere.. van ami filmre. Van ami integralt erositos van ami BT-os. Van ami csak mezei hangfal.


Szoval meg azt sem tudjuk mit szeretnel.

Autoba kell? Kertbe? Hajora? Falra szerelni? Kintre/bentre? Hordozgatni? Ez mind lehet mini hangszoro...


Sima hangfal amihez erosito kell?

Vagy legyen integralt?


Legyen hordozhato akksis, vagy fix telepitesu halozati taplalasu kell?


BT kell ra, vagy vezetekes is jo?


Filmre? Zenere?


Mekkora legyen a teljesitnyre?

Mit akarsz hangositani vele?


Mirol akarod hajtani. Erosito? Mobil? PC? Hazomozi?


Mi az hogy mini? Taskaban ferjen el, vagy a zsebedben? (Egy koncerteken hasznalt melynyomohoz kepest az 1 meteres hangfal is mininek szamit)


Ezen infok nelkul senki nem fog tudni segiteni. Irj tobbet mi legyen a kovetelneny.

2021. dec. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ja meg a legfontosabb...

Te egy dobozoltalan hangszorot akarsz... mert valahova be akarod epiteni.


Vagy hangFALAT akarsz, ami egy kesztermek... sokan keverik a ket fogalmat. Pedig meroben mast jelentenek...


Sajnos a koznyelv a hagngfalat is hangszoronak nevezi... en is gyakran. :) De itt azt hiszem erdemes tisztazni :)

2021. dec. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Telefonról hallgatnék vele zenét, microusb-vel vagy bluetoothal
2021. dec. 5. 14:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyilván azt nem tudom a legjobb-e, és sajna pár ezerrel drágább mint amit szeretnél. De azon nem csak én, más is csodálkozott aki hallotta, hogy kis mérete ellenére vagy azért mély is benne rendesen. Pedig pár BT hangfalat már hallottam már. Nyilván a mélyek, és az "öblössége" nem összemérhető a sokszoros méretű hangfalakéval. De szerintem kis mérete ellenére nem rossz. De most vagy mini legyen vagy mélynyomó... a kettő együtt nem megy :)


Azt hiszem USB-n csak tölteni lehet. De SD kártyáról önállóan játszik le. BT-ről meg amit a telefonodon lejátszol. Akksija órákig bírja folyamatosan.


Még szabadtéren is elég erős a hangja. (De ne várj tőle buli hangulatot.)

Csak teljes hangerő közelében kezd torzítani. És kb akkora mint egy családi méretű gyufásdoboz.


[link]

2021. dec. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Vélemények:

[link]

2021. dec. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!