Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hozzáértők! Mi a véleményetek...

Hozzáértők! Mi a véleményetek erről a laptopról?

Figyelt kérdés

csak alap dolgokhasználnám semmi extrára

[link]



2021. dec. 6. 17:28
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
ennél olcsóbban nem is kaphatnék hasonló paraméretű laptopot? mint írtam is, használt is megfelel
2021. dec. 6. 19:11
 12/16 anonim ***** válasza:
49%

Használtal semmi gond nincs, az üzleti gépeket javaslom.


150 ért már akad üzleti gép ami hosszú távon jó.


180 tól pedig vannak a belépő gépek újonnan.

Én a páromnak használt üzleti gépet vettem. Földhöz csapódástól ment tönkre... De azért 3 évesen vettük és 5 évet nyúztuk.


Ha folyamatosan az asztalon szeretnéd használni akkor a 12,5" kicsi lesz.

Akkor már a 13,3" is nagy lépés :)

15,6 os a legjobb kompromisszum, de el lehet lenni egy 13,3 -as vagy 14-14,1" géppel is.


Felbontása hát szerintem 1600x900 alá nem érdemes menni De a legjobb a fullHD 1920x1080


Háttértár SSD ne is kinlódj mással.

128 szűkösen elég, de inkább 256 a minimum szerintem.


Memória 8gb


Szerintem legyen rajta windows az a tuti.


180 ért kapsz: 2 év garanciával ASUS -t ezt bekapcsolod és használod ennyi.

[link]


190 éert Acer -t 3 év garral. Ugyan az bekapcsolod és használod.

[link]


Ha használt kell akkor meg kell nézni hol mi az eladó.

4 Generációsnál öregebb CPU val nem venném meg. 4 -es el kezdődik a száma :) Ha nagyobb az jobb.

Dell, HP, Lenovo, Toshiba, Fujitsu

2021. dec. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha használtan nézegetsz, akkor 7. generációs intel processzornál régebbit ne nézz, már azok is 4 évesek legalább

8gb ram minimum

1920x1080 kijelzőnél kisebb felbontás nagyon rossznak számít, de érdemes élőben is megnézni mert a felbontás nem minden

mindenképp ssd legyen benne

a ryzen processzorok is nagyon jók

2021. dec. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én egy üzleti kategóriás Dell-t vettem nagyjából 1 éve. Most 4,5 éves a gép, semmi gond vele. 145 ezer volt Hardveraprón. 8 GB DDR4, 6. generációs i5, 256 GB SSD, 14" FullHd kijelző -> szóval nem egy erőgép, de alapdolgokra tökéletes. Valami hasonló specifikációjút érdemes nézni és azzal nem lesz gondod egy darabig, ha nincsenek extra igényeid.
2021. dec. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

ez jobb lenne srácok? árban sem vészes

[link]

2021. dec. 7. 13:37
 16/16 anonim ***** válasza:

Haladunk felfelé árban:

[link]

[link]


Lassan újat veszel :D

2021. dec. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!