Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért gyártanak még kazettás...

Miért gyártanak még kazettás DECK-et ha VHS videómagnót nem?

Figyelt kérdés

Van sok kazettás DECK és kazettás music center pl Auna is gyárt, de senki nem gyárt videómagnót miért?


Fognak még szerintetek gyártani?

Van aki szeretne nosztalgiázni.



2021. dec. 10. 18:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
51%

"Szóval rengeteg ilyen kazetta van még a világon, amit lassan nincs mivel lejátszani."

Tizes, nem is akarja senki lejátszani.

Úgy értem, rendszeresen.

Te sem naponta akartad megnézni a kazettáidat, hanem tíz év elteltével. Ma már senki nem használ napi szinten VHS-t. Ha pedig eszedbe jut, hogy digitalizálnád, nos, arra mindig lehet találni szakembert.

2021. dec. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
20 éve kellett volna a digitalizáláson gondolkodni, nem most.
2021. dec. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Hintalow ***** válasza:

Azèrt nem gyártanak, mert mìg a hang nem egy egzakt mèrhető dolog, ezèrt vannak akik a règi módszerek hangzására esküsznek.

A kèp lejátszás ezzel ellentètben látható, mèrhető, mèg a laikusok számára is egyèrtelmű minősègbeli szintekkel rendelkező dolog.

Senkit nem èrdekel a vhs, mivel kb egy okosóra hoz jelenleg akkora felbontást az emberek csuklóján.

Nekünk is volt jópár kazi családi videókkal (amiket sohasem nèztünk meg) amiket kb 10 ève bedigiztem mielött szanáltam a vhs korszakot úgy en block

. (Azóta ugyanúgy nem nèztünk bele a videófájlokba sem :)

2021. dec. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!