Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Elképzelhető hogy fognak még...

Fiú (25) kérdése:

Elképzelhető hogy fognak még gyártani 3D TV-ket a közeljövőben?

Figyelt kérdés
már csak az avatar filmek miatt is....

2021. dec. 23. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Most is gyártanak, csak a felső kategóriában, egy átlag consumer tévéből kihagyják, mert nincs rá szüksége az átlagnak, akinek meg van, az fizessen felárat.
2021. dec. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Simán.
2021. dec. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Pedig szerintem lenne rá igény, ha lenne tartalom is. Nekem is ilyen van, imádtam a 3D-s filmeket rajta, de most nincs semmi. Szinte semmilyen film sincs 3D-ben meg. Pedig az avatar 3D-ben egy 100 centis tévén is szuper volt. Nagyon szomorú szerintem is, hogy a 3D kiment a divatból, remélem, hogy visszajön még a kisképernyős szegmensbe is.
2021. dec. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elképzelhető h közeljövőben még hologramok lesznek..


Mint a Sztár Wárszból :)

2021. dec. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 villain_ válasza:

a 3d-vel probaltak uj tv-ket eladni, de nem kellett a vevoknek, ezert sok evnyi etetes utan elengedtek a temat a tv-gyartok. ha megnezed a mozimusort, a mozikban is sokkal kevesebb sztereo (marmint 3d-s) film van, mint 10 evvel ezelott.

lehet, hogy jon meg ki 3d-s tv, de az orulet lecsengett, most az UHD-val (es 8k-val) hulyitik a nepet. lehet, hogy mas csali is elokerult, nem kovetem a tv-s piacot :)

2023. febr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!