DVD lejátszókat mennyire sikeresen adnak el pl.jófogáson ? (Látom van 500 db felett)

Figyelt kérdés
Mennyire sikeres az eladásuk ?

2022. jan. 3. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
40%

Külsőt (USB) jó esélyel.

Belsőt nem szabad 2jegyű összegnél drágábban adni.. :)

2022. jan. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Gyanítom, hogy asztali lejátszóra gondol a kérdező.


Hát... gondolom nem véletlenül van fent ilyen sok. Én Blu-ray lejátszót nem tudtam eladni ötezerért. Spórolnak az emberek, nem vesznek lemezeket. Pedig én szeretem, ha fizikailag is meg van a film.

2022. jan. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen kettes asztalit. Én eltudtam adni 1 blu-rayt 10 ezerért kereken ,de 30 ért vettem. Pár évet használtam. Így is buktam rajta ,de azért nem olyan rossz szerintem mint ha 5 ért adtam volna el. Nem mostani törnétek egyébként amit elmeséltem. Lehet már rosszabb a helyzet ahogy írod 5 ezer egy lejátszóért.
2022. jan. 3. 16:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát asztali lejátszóért sem hiszem hogy 3jegyű összegnél többet adnának..


Én is találtam egyet a szekrényben és sikerült component kábellal 16:9 576p összehozni a tv-vel (hozzávaló hdmi kábel hiányában), de mindent át kéne konvertálni ilyen felbontásra xvid-re és DVD/pendrivra írni ha használni akarnám.

2022. jan. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!