Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szoktak még használni és...

Szoktak még használni és igény is van DVD lejátszókra 2022-ben is ?

Figyelt kérdés

2022. jan. 7. 14:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
10es: 10+ éve cserélted le utoljára a telefonodat? Ezzel átlagos vagy?
2022. jan. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
a feleségemet !
2022. jan. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Én használok DVD lejátszót, és zenét is hallgatok CD-n. Filmet azért szeretek rajta nézni, mert tök egyszerű elindítani, nem kell várni amíg betölt stb. És szeretem a kezemben fogni a filmet. Ugyanez a zenével. Sőt, ott az is előny, hogyha találkozok az adott előadóval tud mit dedikálni.
2022. jan. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Hintalow ***** válasza:
Lehet, hogy használnak, de már csak azok akik anyagi helyzet miatt, vagy erős nosztalgia/technika ismeret hiánya esetleg egyszerűen túl öregek az újabb technikákhoz. 37 èves vagyok az ismerettsègi körömben (kb 33-37 között) nincsen olyan aki rendelkezne mèg optikai lemezekkel vagy lejátszóval.
2022. jan. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!